О внесении изменений в решение 48 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 48/4 "О бюджете города Темиртау на 2020-2022 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 20 июля 2020 года № 57/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 июля 2020 года № 5964
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 48 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 48/4 "О бюджете города Темиртау на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5631, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 января 2020 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 193 635 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 540 616 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 38 154 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 140 107 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 474 758 тысяч тенге;
2) затраты – 31 397 439 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 5 203 804 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 203 804 тысяч тенге:
поступление займов – 3 460 575 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1 743 229 тысяч тенге.";
2) пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Темиртау на 2020 год в сумме 288 261 тысяч тенге.";
3) Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы 48 сессиясының № 48/4 "Теміртау қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 20 шілдедегі № 57/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 шілдеде № 5964 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы 48 сессиясының № 48/4 "Теміртау қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5631 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 6 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 26 193 635 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 15 540 616 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 38 154 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 140 107 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 10 474 758 мың теңге;
2) шығындар – 31 397 439 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 5 203 804 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 5 203 804 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 3 460 575 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 743 229 мың теңге.";
2) 8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. Теміртау қаласы жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 288 261 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4, 5-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

30463
004
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
7369
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1053
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
13427
9
Прочие государственные услуги общего характера
855658
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
49869
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
48969
007
Капитальные расходы государственного органа
900
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
89635
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
77195
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
12440
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
639515
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции
147232
045
Развитие объектов государственных органов
423090
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
69193
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
76639
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
76639
02
Оборона
81425
1
Военные нужды
52052
122
Аппарат акима района (города областного значения)
52052
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
52052
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
29373
122
Аппарат акима района (города областного значения)
29373
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
28970
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
403
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
143233
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
143233
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)

30463
004
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
7369
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1053
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
13427
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
855658
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
49869
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48969
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
89635
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77195
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
12440
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
639515
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
147232
045
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
423090
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
69193
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
76639
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76639
02
Қорғаныс
81425
1
Әскери мұқтаждар
52052
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
52052
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
52052
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
29373
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
29373
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
28970
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
403
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
143233
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
143233
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
69 193
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
69 193
Организация водоснабжения населенных пунктов, в том числе:
20 496
разработка проектно сметной документации на капитальный ремонт водопроводных сетей
13 482
установка люков колодцев
2 400
восстановление пожарных гидрантов
4 303
установка показательных знаков "пожарный гидрант"
311
Освещение улиц в населенных пунктах, в том числе:
17 871
востановление уличного освещения
17 871
Благоустройство и озеленение населенных пунктов, в том числе:
17800
ночное оформление (изготовление имонтаж декоративных элементов)
7 200
покос травы
2 600
замена искусственной травы на игровых площадках
8 000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах, в том числе:
13026
текущий ремонт дорог
13 026
04
Образование
9 783
9
Прочие услуги в области образования
9 783
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 783
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9 783
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования, в том числе:
9 783
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
4 881
на текущие расходы по содержанию детского сада №3
4 902
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 464
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 464
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 464
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1464
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому, в том числе:
1 464
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
1 464
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
10 592
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
10 592
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
10 592
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10 592
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне, в том числе:
10 592
на установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений

483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
69 193
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
69 193
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру, оның ішінде:
20 496
су құбырлары желілерін күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
13 482
құдықтардың люктарын орнату
2 400
өрт гидранттарын қалпына келтіру
4 303
"өрт гидранты" көрсету белгілерін орнату
311
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру, оның ішінде:
17 871
көшені жарықтандыруды қалпына келтіру
17 871
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру, оның ішінде:
17800
түнгі безендіру (сәндік элементтерді жасау және құрастыру)
7 200
шөпті шабу
2 600
ойын алаңдарындағы жасанды шөпті шабу
8 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу, оның ішінде:
13026
жолдарды ағымды жөндеу
13 026
04
Білім беру
9 783
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
9 783
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 783
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9 783
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға, оның ішінде:
9 783
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
4 881
№3 балабақшаны ұстау бойынша ағымдағы шығыстарға
4 902
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 464
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 464
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 464
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1464
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету, оның ішінде:
1 464
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 464
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
10 592
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
10 592
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
10 592
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10 592
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау, оның ішінде:
10 592
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге

2 577
на текущий ремонт здания коммунального государственного казенного предприятия "Культурно-досуговый центр "Актау"
5 297
на проведение праздничных мероприятий
2 718

2 577
"Ақтау" мәдени-бос уақыт өткізу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимаратын ағымды жөндеуге
5 297
мерекелік іс-шараларды өткізуге
2 718