О внесении изменения в решение 49 сессии Темиртауского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 49/4 "О бюджете поселка Актау на 2020-2022 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 24 июля 2020 года № 58/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 июля 2020 года № 5968. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 49 сессии Темиртауского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 49/4 "О бюджете поселка Актау на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5630, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 января 2020 года), следующее изменение:
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы 49 сессиясының № 49/4 "Ақтау кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі № 58/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 шілдеде № 5968 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы 49 сессиясының № 49/4 "Ақтау кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5630 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 6 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге 1, 4-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
69 193
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
69 193
Организация водоснабжения населенных пунктов, в том числе:
20 496
разработка проектно сметной документации на капитальный ремонт водопроводных сетей
13 482
установка люков колодцев
2 400
восстановление пожарных гитдрантов
4 303
установка показательных знаков "пожарный гидрант"
311
Освещение улиц в населенных пунктах, в том числе:
17 871
востановление уличного освещения
17 871
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
17800
ночное оформление (изготовление имонтаж декоративных элементов)
7 200
покос травы
2 600
замена искусственной травы на игровых детских площадках
8 000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
13 026
текущий ремонт дорог
13 026
04
Образование
9 783
9
Прочие услуги в области образования
9 783
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 783
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9 783
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования, в том числе:
9 783
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
4 881
на текущие расходы по содержанию детского сада №3
4 902
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 464
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 464
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 464
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 464
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому, в том числе:
1 464
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
1 464
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
10 592
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
10 592
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
10 592
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10 592
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне всего, в том числе:
10 592
на установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений

483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
69 193
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
69 193
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру, оның ішінде:
20 496
су құбырлары желілерін күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
13 482
құдықтардың люктарын орнату
2 400
өрт гидранттарын қалпына келтіру
4 303
"өрт гидранты" көрсету белгілерін орнату
311
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру, оның ішінде:
17 871
көшені жарықтандыруды қалпына келтіру
17 871
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру, оның ішінде:
17800
түнгі безендіру (сәндік элементтерді жасау және құрастыру)
7 200
шөпті шабу
2 600
ойын алаңдарындағы жасанды шөпті шабу
8 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету, оның ішінде:
13 026
жолдарды ағымды жөндеу
13 026
04
Білім беру
9 783
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
9 783
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 783
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9 783
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға, оның ішінде:
9 783
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
4 881
№ 3 балабақшаны ұстау бойынша ағымдағы шығыстарға
4 902
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 464
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 464
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 464
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 464
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету, оның ішінде:
1 464
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 464
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
10 592
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
10 592
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
10 592
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10 592
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау, оның ішінде:
10 592
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге

2 577
на текущий ремонт здания коммунального государственного казенного предприятия "Культурно-досуговый центр "Актау"
5 297
на проведение праздничных мероприятий
2 718

2 577
"Ақтау" мәдени-бос уақыт өткізу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимаратын ағымды жөндеуге
5 297
мерекелік іс-шараларды өткізуге
2 718