О внесении изменений в решение 48 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 48/4 "О бюджете города Темиртау на 2020-2022 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 3 сентября 2020 года № 61/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 сентября 2020 года № 6030. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 48 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 48/4 "О бюджете города Темиртау на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5631, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 января 2020 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 953 788 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 415 586 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 38 154 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 140 107 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 359 941 тысяч тенге;
2) затраты – 30 824 680 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 4 870 892 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 870 892 тысяч тенге:
поступление займов – 3 127 663 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1 743 229 тысяч тенге.";
2) пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Темиртау на 2020 год в сумме 295 090 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии М. Коновалов
Секретарь городского маслихата А. Ломакин
Приложение 1
к решению
Темиртауского городского
маслихата

Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы 48 сессиясының № 48/4 "Теміртау қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 3 қыркүйектегі № 61/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қыркүйекте № 6030 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы 48 сессиясының № 48/4 "Теміртау қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5631 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 6 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 25 953 788 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 15 415 586 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 38 154 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 140 107 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 10 359 941 мың теңге;
2) шығындар – 30 824 680 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 4 870 892 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 4 870 892 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 3 127 663 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1 743 229 мың теңге.";
2) 8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. Теміртау қаласы жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 295 090 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Коновалов
Қалалық мәслихат хатшысы А. Ломакин
Теміртау қалалық
мәслихатының

30747
2
Финансовая деятельность
52312
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
52312
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
30463
004
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
7369
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1053
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
13427
9
Прочие государственные услуги общего характера
865576
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
49869
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
48969
007
Капитальные расходы государственного органа
900
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
89135
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
76695
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
12440
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
649933
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции
156065
003
Капитальные расходы государственного органа
1585
045
Развитие объектов государственных органов
423090
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
69193
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
76639
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
76639
02
Оборона
92251
1
Военные нужды
68623
122
Аппарат акима района (города областного значения)
68623
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
68623
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
23628
122
Аппарат акима района (города областного значения)
23628
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
23247
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

30747
2
Қаржылық қызмет
52312
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
52312
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30463
004
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
7369
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1053
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
13427
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
865576
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
49869
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48969
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
89135
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76695
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
12440
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
649933
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
156065
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1585
045
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
423090
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
69193
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
76639
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76639
02
Қорғаныс
92251
1
Әскери мұқтаждар
68623
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
68623
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
68623
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
23628
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
23628
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
23247
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

111333
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
273886
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
68028
464
Отдел образования района (города областного значения)
41916
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
41916
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
156733
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
156733
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
67621
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6624
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
54781
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
26094
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
149
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1464
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6013303
1
Жилищное хозяйство
3845415
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
3845415
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
17712
007
Снос аварийного и ветхого жилья
2329
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1434836
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1882893
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
360165
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
147480
2
Коммунальное хозяйство
501373
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
501373
013
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
26803
014
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
24885
017
Развитие системы водоснабжения и водоотведения

111333
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
273886
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
68028
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
41916
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
41916
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
156733
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
156733
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67621
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6624
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
54781
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
26094
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
149
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1464
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6013303
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3845415
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3845415
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
17712
007
Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу
2329
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1434836
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1882893
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
360165
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
147480
2
Коммуналдық шаруашылық
501373
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
501373
013
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
26803
014
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін қолдануды ұйымдастыру
24885
017
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту