О признании утратившим силу решения городского маслихата
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 10 июня 2020 года № 40/326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 июня 2020 года № 5884
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Решение Балхашского городского маслихата от 04 мая 2016 года № 2/22 "О повышении ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Балхаш" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3837, опубликовано 08 июня 2016 года в газетах "Балқаш өңірі" № 62 (12455) и "Северное Прибалхашье" № 47 (1511), в информационно-правовой системе "Әділет" от 17 июня 2016 года) признать утратившим силу.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Сартаев
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов

Қалалық мәслихаттың шешімінің күші жойылған деп тану туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2020 жылғы 10 маусымдағы № 40/326 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 маусымда № 5884 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Балқаш қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 04 мамырдағы № 2/22 "Балқаш қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3837 болып тіркелген, 2016 жылғы 08 маусымда "Балқаш өңірі" № 62 (12455) және "Северное Прибалхашье" № 47 (1511) газеттерінде, 2016 жылғы 17 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Сессия төрағасы А. Сартаев
Қалалық мәслихат хатшысы К. Тейлянов