О внесении изменений в решение городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 35/281 "О городском бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11 ноября 2020 года № 43/344. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 ноября 2020 года № 6084. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 25 декабря 2019 года №35/281 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5648, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 10 января 2020 года №1-2 (12894), "Северное Прибалхашье" от 10 января 2020 года №1-2 (1885), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 09 января 2020 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 675 295 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 409 698 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 39 398 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 80 883 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 145 316 тысяч тенге;
2) затраты – 19 872 301 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 4 197 006 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 197 006 тысяч тенге:
поступление займов – 3 734 399 тысяч тенге;
погашение займов – 276 727 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 739 334 тысяч тенге.";
2) пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2020 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 1 495 680 тысяч тенге на проектирование и (или) строительство жилья.";
3) пункт 10-3 следующего содержания:
"10-3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2020 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 2 238 719 тысяч тенге на инфраструктурные проекты в рамках Дорожной карты занятости".

Қалалық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 35/281 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2020 жылғы 11 қарашадағы № 43/344 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қарашада № 6084 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 35/281 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5648 болып тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 1-2 (12894) "Балқаш өңірі", 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 1-2 (1885) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2020 жылғы 09 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 15 675 295 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 409 698 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 398 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 80 883 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 145 316 мың теңге;
2) шығындар – 19 872 301 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 4 197 006 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 197 006 мың теңге:
қарыздар түсімі – 3 734 399 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 276 727 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 739 344 мың теңге.";
2) 10 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"10. 2020 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында тұрғын үйлерді жобалауға және (немесе) салуға 1 495 680 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.";
3) 10-3 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"10-3. 2020 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде инфрақұрылымдық жобаларға 2 238 719 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін".

от 11 ноября 2020 года
№ 43/344
Приложение 4
к решению Балхашского городского
маслихата от 25 декабря 2019 года
№35/281
Целевые текущие трансферты на 2020 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
3
Всего целевых текущих трансфертов
2 413 584
1
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
9 495
2
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
196 500
3
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
530 465
4
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
333 142
5
На реализацию мероприятий, направленых на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
79 833
6
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
19 226
7
На выплату государственной адресной социальной помощи
111232
8
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
33379
9
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
2200
10
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
249600
11
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
14965
12
На жилищно-коммунальное хозяйство
30822
13
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
3092
14
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
2152
15
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
598987
16
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
198375
17
На оплату гарантированной суммы, предоставляемой в качестве возмещения стоимости санаторно-курортного лечения, приобретаемого через Портал социальных услуг
119
Приложение 3 к решению
Балхашского городского
маслихата
от 11 ноября 2020 года
№ 43/344
Приложение 5
к решению Балхашского городского
маслихата от 25 декабря 2019 года

2020 жылғы 11
қарашасы
№ 43/344
шешіміне
2 қосымша
Балқаш қалалық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№35/281 шешіміне
4 қосымша
2020 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
Ағымдағы нысаналы трансферттердің барлығы
2 413 584
1
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы
9 495
2
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы
196 500
3
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
530 465
4
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
333 142
5
Жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
79 833
6
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
19 226
7
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
111232
8
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі қызметкерлеріне лауазымдық жалақыларына қосымша ақы белгілеуге
33379
9
Орта білім беру ұйымдарын жан басына қаржыландыруды тестілеу үшін
2200
10
Халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
249600
11
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
14965
12
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
30822
13
Көп пәтерлі тұрғын үйлерге энергетикалық аудит жүргізуге
3092
14
Өнімді жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие Біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
2152
15
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
598987
16
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
198375
17
Портал арқылы сатып алынатын әлеуметтік қызметтердің санаторлық-курорттық емделу құнын өтеу ретінде ұсынылатын кепілдендірілген соманы төлеуге
119
Балқаш қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 11
қарашасы
№ 43/344
шешіміне
3 қосымша
Балқаш қалалық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы