О признании утратившим силу решения Сатпаевского городского маслихата от 29 мая 2018 года № 281 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 21 февраля 2020 года № 505. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 февраля 2020 года № 5716
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. п. 2.
На основании Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сатпаевского городского маслихата от 29 мая 2018 года № 281 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4812, опубликовано в № 23 (2316) газеты "Шарайна" от 15 июня 2018 года и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 июня 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии И. Бралин
Секретарь Сатпаевского городского маслихата Т. Хмилярчук

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 281 "Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы № 505 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 ақпанда № 5716 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т. қараңыз.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының негізінде қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 281 "Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4812 болып тіркелген, 2018 жылғы 15 маусымдағы "Шарайна" № 23 (2316) газетінде және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 18 маусымда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы И. Бралин
Сәтбаев қалалық мәслихатының хатшысы Т. Хмилярчук