Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации и лиц освобожденных из мест лишения свободы
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 19 марта 2020 года № 14/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 марта 2020 года № 5754. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 4 апреля 2025 года № 19/06
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 04.04.2025 № 19/06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Пробация қызметінің есебінде тұрған және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 19 наурыздағы № 14/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 наурызда № 5754 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 4 сәуірдегі № 19/06 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 04.04.2025 № 19/06 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 7), 8) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест:
1) для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной системы в Абайском районе, в размере 1% от списочной численности рабочих мест согласно приложению 1;
2) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере 1% от списочной численности рабочих мест согласно приложению 2.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Абайского района "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации и лиц освобожденных из мест лишения свободы" от 20 февраля 2019 года № 08/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5202, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 02 марта 2019 года № 10 (4248), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 05 марта 2019 года).

1. Жұмыс орындарының квотасы белгіленсін:
1) Абай ауданында қылмыстық - атқару жүйесінің пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының тізімдік санының 1% мөлшерінде 1 қосымшаға сәйкес;
2) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының тізімдік санының 1% мөлшерінде 2 қосымшаға сәйкес.
2. Абай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 20 ақпандағы № 08/01 "Пробация қызметінің есебінде тұрған және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысы күшін жойған болып танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекетік тіркеу тізілімінде № 5202 болып тіркелген, 2019 жылғы 02 науырыздағы № 10 (4248) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкісінде 2019 жылғы 05 науырызда электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района Б. Асанов
Приложение 1
к постановлению
Акимат Абайского района
от 19 марта 2020 года
№ 14/01
Перечень организаций Абайского района, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной системы
№ п/п
Наименование организаций
Списочная численность работников (человек)
Количество квотированных рабочих мест (единиц)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью агропромышленный комплекс "Волынский"

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі Б. Асанов
Абай ауданының
әкімдігі
2020 жылғы 19 наурызы
№ 14/01
Қаулысы 1 қосымша
Қылмыстық-атқару жүйесінің пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленетін Абай ауданының ұйымдарының тізімі
№ р/с
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квоталанған жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Волынский" агроөнеркәсіптік кешені жауапкершілігі шектеулі серіктестігі