О внесении изменений в решение 58 сессии Абайского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 58/634 "O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 14 июля 2020 года № 67/714. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 июля 2020 года № 5962. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 58 сессии Абайского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 58/634 "O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5635, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 7 января 2020 года и в районной газете "Абай-Ақиқат" от 9 января 2020 года № 1 (4297)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Абай на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 871 959 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 64 489 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 984 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 806 486 тысяч тенге;
2) затраты – 987 845 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 115 886 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 115 886 тысяч тенге:
поступление займов – 100 852 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 034 тысяч тенге.";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Топар на 2020-2022 годы согласно приложениям 6, 7 и 8 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы 58 сессиясының № 58/634 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 14 шілдедегі № 67/714 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 шілдеде № 5962 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы 58 сессиясының № 58/634 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5635 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2020 жылы 7 қаңтарда және 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 1 (4297) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Абай қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 871 959 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 64 489 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 984 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 806 486 мың теңге;
2) шығындар – 987 845 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 115 886 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 115 886 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 100 852 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 15 034 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4 қосымша осы шешімге 1, 2 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
4 – тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Топар кентінің бюджеті 6, 7 және 8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета – минус 65 624 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65 624 тысяч тенге:
поступление займов – 65 624 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
приложение 66, 69 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 28, 29 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии М. Лозинский
Секретарь Абайского районного маслихата Б. Цай
Приложение 1 к решению
Абайского районного
маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 65 624 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65 624 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 65 624 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 66, 69 қосымша осы шешімге 28, 29 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Лозинский
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Цай
Абай аудандық
мәслихатының

43 675
На повышение оплаты труда отдельных категорий административных государственных служащих
4 625

43 675
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының еңбекақысын арттыруға
4 625