О внесении изменений в решение 45 сессии Актогайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 367 "О бюджете села, поселков, сельских округов Актогайского района на 2020-2022 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 26 мая 2020 года № 395. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 июня 2020 года № 5850
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 45 сессии Актогайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 367 "О бюджете села, поселков, сельских округов Актогайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5665, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 15 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Актогай на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 231009 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4593 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 226416 тысяч тенге;
2) затраты – 289965 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 58956 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 58956 тысяч тенге:
поступление займов – 57058 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 58956 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Сарышаган на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 148063 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1217 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 146846 тысяч тенге;
2) затраты – 156573 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 8510 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8510 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8510 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы 45 сессиясының "Ақтоғай ауданының ауылы, кенттері, ауылдық округтерінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 367 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 мамырдағы № 395 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 маусымда № 5850 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы 45 сессиясының "Ақтоғай ауданының ауылы, кенттері, ауылдық округтерінің 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 367 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 5665 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылы 15 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 231009 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4593 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 226416 мың теңге;
2) шығындар – 289965 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 58956 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 58956 мың теңге:
қарыздар түсімі – 57058 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 58956 мың теңге.";
2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2020 – 2022 жылдарға арналған Сарышаған кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 148063 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1217 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 146846 мың теңге;
2) шығындар – 156573 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 8510 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8510 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8510 мың теңге.";
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын: