О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2021-2023 годы
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 30 декабря 2020 года № 468. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 января 2021 года № 6156.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Актогай на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 242409 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8907 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 384 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 233118 тысяч тенге;
2) затраты – 258841 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 16432 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16432 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16432 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 08.11.2021 № 94 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет поселка Сарышаган на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 112648 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7703 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 104945 тысяч тенге;
2) затраты – 119375 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 6727 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6727 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6727 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 08.11.2021 № 94 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет поселка Шашубай на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 139691 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6615 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 85 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 132991 тысяч тенге;

Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 468 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 қаңтарда № 6156 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 242409 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8907 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 384 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 233118 мың теңге;
2) шығындар – 258841 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 16432 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16432 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16432 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 08.11.2021 № 94 (01.01.2021 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Сарышаған кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112648 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7703 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 104945 мың теңге;
2) шығындар – 119375 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 6727 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6727 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6727 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 08.11.2021 № 94 (01.01.2021 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Шашубай кентінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 139691 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6615 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 85 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 132991 мың теңге;

Сноска. Пункт 17 – в редакции решения Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 08.11.2021 № 94 (вводится в действие с 01.01.2021).
18. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты села, поселков, сельских округов на 2021 год в сумме 797118 тысяч тенге, в том числе:
селу Актогай – 168625 тысячи тенге;
поселку Сарышаган – 103487 тысяч тенге;
поселку Шашубай – 91084 тысяч тенге;
сельскому округу Абай – 27782 тысяч тенге;
сельскому округу Айыртас – 34109 тысяч тенге;
сельскому округу Жидебай – 38085 тысяч тенге;
сельскому округу Кежек – 28660 тысяч тенге;
сельскому округу Карабулак – 25691 тысяч тенге;
сельскому округу Караменде би – 28422 тысяч тенге;
сельскому округу Кусак – 27300 тысяч тенге;
сельскому округу Кызыларай – 24274 тысяч тенге;
сельскому округу Нуркен – 31130 тысяч тенге;
сельскому округу Ортадересин – 45747 тысяч тенге;
сельскому округу Сарытерек – 35056 тысяч тенге;
сельскому округу Тасарал – 29470 тысяч тенге;
сельскому округу Торангалық – 22476 тысяч тенге;
сельскому округу Шабанбай би – 35720 тысяч тенге.

Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 08.11.2021 № 94 (01.01.2021 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
18. Аудандық бюджеттен ауыл, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2021 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 797118 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Ақтоғай ауылына – 168625 мың теңге;
Сарышаған кентіне – 103487 мың теңге;
Шашубай кентіне – 91084 мың теңге;
Абай ауылдық округіне – 27782 мың теңге;
Айыртас ауылдық округіне – 34109 мың теңге;
Жидебай ауылдық округіне – 38085 мың теңге;
Кежек ауылдық округіне – 28660 мың теңге;
Қарабұлақ ауылдық округіне – 25691 мың теңге;
Қараменде би ауылдық округіне – 28422 мың теңге;
Қусақ ауылдық округіне – 27300 мың теңге;
Қызыларай ауылдық округіне – 24274 мың теңге;
Нүркен ауылдық округіне – 31130 мың теңге;
Ортадересін ауылдық округіне – 45747 мың теңге;
Сарытерек ауылдық округіне – 35056 мың теңге;
Тасарал ауылдық округіне – 29470 мың теңге;
Торанғалық ауылдық округіне – 22476 мың теңге;
Шабанбай би ауылдық округіне – 35720 мың теңге.

18-1. Учесть, что в составе расходов бюджета села, поселков, сельских округов на 2021 год предусмотрены целевые трансферты согласно приложению 52.
Сноска. Решение дополнено пунктом 18-1 в соответствии с решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 13.04.2021 № 42 (вводится в действие с 01.01.2021).
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии, исполняющий обязанности секретаря Актогайского районного маслихата С. Бакиров
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата от 30
декабря 2020 года № 468
Бюджет села Актогай на 2021 год

18-1. 2021 жылға арналған ауыл, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне нысаналы трансферттер 52 қосымшасына сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 18-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 13.04.2021 № 42 (01.01.2021 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
19. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді және ресми жариялануға тиіс.
Сессия төрағасы, Ақтоғай аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы С. Бакиров
Ақтоғай аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 468 шешіміне
1 қосымша
Ақтоғай ауылының 2021 жылға арналған бюджеті