О признании утратившим силу решения Жанааркинского районного маслихата от 9 сентября 2016 года № 4/44 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Жанааркинского районного маслихата" и его описания"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 12 июня 2020 года № 53/370. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 июня 2020 года № 5891
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанааркинского районного маслихата от 9 сентября 2016 года № 4/44 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Жанааркинского районного маслихата" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3978, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 октября 2016 года, в газете "Жаңаарқа" от 22 октября 2016 года № 47-48 (9776).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Рымбеков
Секретарь Жанааркинского районного маслихата К. Имантусупов

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 қыркүйектегі № 4/44 "Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күшін жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 маусымдағы № 53/370 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 маусымда № 5891 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 қыркүйектегі № 4/44 "Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3978 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2016 жылдың 24 қазанында, 2016 жылғы 22 қазандағы № 47-48 (9776) "Жаңаарқа" газетінде жариялаған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Рымбеков
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов