О признании утратившим силу решения Жанааркинского районного маслихата от 11 мая 2016 года № 2/18 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Жанааркинского района"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 29 июля 2020 года № 57/390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 августа 2020 года № 5995
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 25 мая 2020 года "О порядке организации и проведения мирных собраний в Республике Казахстан" Жанааркинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение II сессии Жанааркинского районного маслихата от 11 мая 2016 года № 2/18 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Жанааркинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3833, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 16 июня 2016 года, в газете "Жаңаарқа" от 4 июня 2016 года № 26-27 (9757)).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии О. Айтжанов
Секретарь Жанааркинского районного маслихата К. Имантусупов

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы № 2/18 "Жаңаарқа ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзу тәртiбiн қосымша реттеу туралы" шешімінің күшін жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 шілдедегі № 57/390 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 тамызда № 5995 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 25 мамырдағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Заңының 8-бабына сәйкес Жаңаарқа аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының II сессиясының 2016 жылғы 11 мамырдағы №2/18 "Жаңаарқа ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзу тәртiбiн қосымша реттеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3833 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 04 маусымдағы № 26-27 (9757) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Айтжанов
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов