О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 49/337 "О бюджете поселков и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 16 ноября 2020 года № 63/509. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 ноября 2020 года № 6095. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №49/337 "О бюджете поселков и сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5672, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2020 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жаңаарқа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах":
1) доходы 618 815 тысяч тенге:
налоговые поступления 42 262 тысяч тенге;
поступления трансфертов 576 553 тысяч тенге;
2) затраты 868 387 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 249 572 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 249 572 тысяч тенге:
поступление займов 249 566 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 6 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6, в том числе на 2020 год в следующих объемах":
1) доходы 24 948 тысяч тенге:
налоговые поступления 658 тысяч тенге;
поступления трансфертов 24 290 тысяч тенге;
2) затраты 29 413 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 49/337 "2020-2022 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қарашадағы № 63/509 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қарашада № 6095 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №49/337 "2020-2022 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5672 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 20 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Жаңаарқа кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін":
1) кірістер 618 815 мың теңге:
салықтық түсімдер 42 262 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 576 553 мың теңге;
2) шығындар 868 387 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 249 572 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 249 572 мың теңге:
қарыздар түсімдері 249 566 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 6 мың теңге.";
2) 2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін":
1) кірістер 24 948 мың теңге:
салықтық түсімдер 658 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 24 290 мың теңге;
2) шығындар 29 413 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 40 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 40 000 тысяч тенге:
поступление займов 40 000 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.";
9) приложения 1, 4, 16, 22, 28, 31, 34, 37, 44, 45 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Р. Рахимов
Секретарь Жанааркинского районного маслихата К. Имантусупов
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного
маслихата

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 40 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 40 000 мың теңге:
қарыздар түсімдері 40 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.";
9) көрсетілген шешімге 1, 4, 16, 22, 28, 31, 34, 37, 44, 45 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Рахимов
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов
Жаңаарқа аудандық
мәслихатының