О бюджете поселков и сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 28 декабря 2020 года № 67/535. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 января 2021 года № 6140. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанааркинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жаңаарқа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 451 684 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 523 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 414 161 тысяч тенге;
2) затраты – 462 873 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 11 189 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 189 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 189 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 17.11.2021 № 14/86 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 514 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 826 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 688 тысяч тенге;
2) затраты – 47 514 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 0 тысяч тенге;

2021-2023 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 67/535 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 қаңтарда № 6140 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаарқа аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңаарқа кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 451 684 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 37 523 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 414 161 мың теңге;
2) шығындар – 462 873 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 11 189 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 189 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 189 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 17.11.2021 № 14/86 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021-2023 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 514 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 826 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 45 688 мың теңге;
2) шығындар – 47 514 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 0 мың теңге;

Сноска. Пункт 14 – в редакции решения Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 17.11.2021 № 14/86 (вводится в действие с 01.01.2021).
15. Учесть в составе поступлений бюджета на 2021 год целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета нижестоящим бюджетам согласно приложению 43.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Р. Рахимов
И.о. секретаря Жанааркинского районного маслихата О. Айтжанов
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного маслихата

Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 17.11.2021 № 14/86 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2021 жылға арналған бюджет кірістерінің құрамында 43 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер ескерілсін.
16. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сессия төрағасы Р. Рахимов
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысының м.а. О. Айтжанов

15224
042
Обслуживание долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из районного (города областного значения) бюджета
15224
15
Трансферты
1800
1
Трансферты
1800
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1800
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1800
ІІІ. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
ІV.Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
приобретение финансовых активов
0
поступления от продажи финансовых активов государства
0
V.Дефицит (профицит) бюджета
-11189
VІ.Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
11189
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление займов
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Используемые остатки бюджетных средств
11189
Приложение 2 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года
№67/535
Бюджет поселка Жаңаарқа на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

15224
042
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округ әкімі аппаратының аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15224
15
Трансферттер
1800
1
Трансферттер
1800
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1800
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1800
ІІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
ІV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
қаржы активтерін сатып алу
0
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-11189
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
11189
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Қарыздар түсімдері
0
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
11189
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№67/535
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне 2 қосымша
2022 жылға арналған Жаңаарқа кентінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер