О внесении изменений в решение LI сессии Каркаралинского районного Маслихата от 25 декабря 2019 года № VI-51/418 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 14 мая 2020 года № VI-55/469. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 мая 2020 года № 5845. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение LI сессии Каркаралинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № VI-51/418 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5642, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 18 января 2020 года № 3 (11750), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11582002 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1126477 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11651 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11327 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10432547 тысяч тенге;
2) затраты – 12686911 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34464 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47718 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13254 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1139373 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1139373 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 872113 тысячи тенге;
погашение займов – 13254 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 280514 тысячи тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв акимата района на 2020 год в сумме 42000 тысяч тенге.";

Қарқаралы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы LI сессиясының № VI-51/418 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 мамырдағы № VI-55/469 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 мамырда № 5845 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы LI сессиясының № VI-51/418 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5642 тіркелген, 2020 жылғы 18 қаңтардағы "Қарқаралы" № 3 (11750) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылы 09 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11582002 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1126477 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11651 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11327 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10432547 мың теңге;
2) шығындар – 12686911 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 34464 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 47718 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13254 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1139373 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1139373 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 872113 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13254 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 280514 мың теңге.";
7-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"7. Аудан әкімдігінің 2020 жылға арналған резерві 42000 мың теңге сомасында бекітілсін.";