О признании утратившим силу решения Нуринского районного маслихата
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 17 июня 2020 года № 451. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 июня 2020 года № 5880
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Решение 23 сессии Нуринского районного маслихата от 22 мая 2018 года № 241 "Об установлении единых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4809, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 июня 2018 года, опубликовано в газете "Нұра" № 23 (5569) от 16 июня 2018 года) признать утратившим силу.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2020 года.
Секретарь Нуринского районного маслихата Т. Оспанов

Нұра аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 маусымдағы № 451 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 маусымда № 5880 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 23 сессиясының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 241 "Салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемесін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4809 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 маусымдағы "Нұра" № 23 (5569) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 18 маусымында жарияланған) шешімі күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Нұра аудандық мәслихатының хатшысы Т. Оспанов