О снятии карантина с территории села Изенда
Решение акима села Изенда Нуринского района Карагандинской области от 2 ноября 2020 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 ноября 2020 года № 6065
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким села Изенда РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации высокопатогенного птичьего гриппа среди птиц снять карантин с территории села Изенда.
2. Признать утратившим силу решение акима села Изенда от 25 сентября 2020 года № 5 "Об установлении карантина на территории села Изенда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6043, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 28 сентября 2020 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села Изенда С. Бердешова

Изенді ауылының аумағында карантинді тоқтату туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Изенді ауылының әкімінің 2020 жылғы 2 қарашадағы № 6 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қарашада № 6065 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Изенді ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Құстар арасынан жоғары патогенді құс тұмауы ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізумен байланысты, Изенді ауылының аумағында карантин тоқтатылсын.
2. Изенді ауылы әкімінің 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 5 "Изенді ауылының аумағында карантин белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6043 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкісінде 2020 жылы 28 қыркүйекте электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Изенді ауылының әкімі С. Бердешова