О внесении изменений в решение 61 сессии Осакаровского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 790 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2020-2022 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 10 августа 2020 года № 883. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 августа 2020 года № 6013. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 61 сессии Осакаровского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 790 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5655, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 102 148 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 499 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 075 649 тысяч тенге;
2) затраты – 1 216 158 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 114 010 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 114 010 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 103 600 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 410 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2020-2022 годы согласно приложениям 6, 7, 8, 9, 10 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 281 371 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 181 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

Осакаров аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы 61 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 790 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 тамыздағы № 883 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 тамызда № 6013 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы 61 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5655 болып тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) № 790 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осакаровка кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 102 148 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 499 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 075 649 мың теңге;
2) шығындар – 1 216 158 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 114 010 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 114 010 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 103 600 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 10 410 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. Молодежный кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 6, 7, 8, 9, 10 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 281 371 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 181 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – минус 4 606 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 606 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 606 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Батпактинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 18, 19, 20 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 255 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 132 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 338 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 33 785 тысяч тенге;
2) затраты – 88 255 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 50 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50 000 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 50 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Сункар на 2020-2022 годы согласно приложениям 21, 22, 23 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 070 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 267 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24 803 тысяч тенге;
2) затраты – 25 070 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Маржанкольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 24, 25, 26 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 4 606 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 4 606 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 4 606 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. Батпақты ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 18, 19, 20- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 255 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 132 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 338 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 785 мың теңге;
2) шығындар - 88 255 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 50 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 50 000 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 50 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";
6 - тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. Сұңқар ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 21, 22, 23-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 070 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 267 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 803 мың теңге;
2) шығындар – 25 070 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";
7 - тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Маржанкөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 24, 25, 26- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

"25. Учесть в составе поступлений и расходов бюджета поселков, сельских округов на 2020 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложениям 4, 9, 14, 20-1, 23-1, 26-1, 29-1, 32-1, 35-1, 39, 42-1, 46, 50-1, 54, 58, 61-1, 64-1, 67-1, 70-1, 74, 77-1 и 80-1.";
приложения 1, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 33, 36, 39, 40, 43, 46, 47, 48, 51, 54, 55, 58, 59, 62, 65, 68, 71, 74, 75, 78, 20-1, 23-1, 26-1, 29-1, 32-1, 35-1, 42-1, 50-1, 61-1, 64-1, 67-1, 70-1, 77-1, 80-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48.

"25. Кенттердің, ауылдық округтердің 2020 жылға арналған бюджетінің түсімдері мен шығыстарының құрамында жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 4, 9, 14, 20-1, 23-1, 26-1, 29-1, 32-1, 35-1, 39, 42-1, 46, 50-1, 54, 58, 61-1, 64-1, 67-1, 70-1, 74, 77-1 және 80-1 қосымшаларға сәйкес есепке алынсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 33, 36, 39, 40, 43, 46, 47, 48, 51, 54, 55, 58, 59, 62, 65, 68, 71, 74, 75, 78, 20-1, 23-1, 26-1, 29-1, 32-1, 35-1, 42-1, 50-1, 61-1, 64-1, 67-1, 70-1, 77-1, 80-1 - қосымшалары 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 -қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

58 617
в том числе:
Кредиты из областного бюджета из средств внутренних займов
50 000
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
8 617
Целевые текущие трансферты и кредиты:
Кредиты из областного бюджета из средств внутренних займов:
50 000
На организацию водоснабжения населенных пунктов
50 000
трансферты из районного бюджета:
8 617
На повышение заработной платы государственных служащих
6 717
На обеспечение санитарии населенных пунктов
1 500
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах

58 617
оның ішінде:
Ішкі қарыздар қаражатынан облыстық бюджеттен берілетін несиелер
50 000
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
8 617
Ағымдағы нысаналы трансферттер және несиелер:
Ішкі қарыздар қаражатынан облыстық бюджеттен берілетін несиелер:
50 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
50 000
аудандық бюджеттен түсетін трансферттер:
8 617
Мемлекеттік қызметшілердің жалақысын арттыруға
6 717
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
1 500
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге

400
Приложение 36 к решению
Осакаровского районного
маслихата от "10" августа
2020 года № 883
Приложение 23-1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от "30" декабря
2019 года № 790
Целевые трансферты сельского округа Сункар на 2020 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
5 868
в том числе:
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
5 868
Целевые текущие трансферты:
из районного бюджета:
5 868
На повышение заработной платы государственных служащих

400
Осакаров аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
"10" тамыздан № 883
шешіміне 36 -қосымша
Осакаров аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
"30" желтоқсандағы № 790 шешіміне 23-1-қосымша
Сұңқар ауылдық округінің 2020 жылға арналған нысаналы трансферттері
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
5 868
оның ішінде:
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
5 868
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
аудандық бюджеттен:
5 868
Мемлекеттік қызметшілердің жалақысын арттыруға