О внесении изменений в решение 60 сессии Осакаровского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 778 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 4 сентября 2020 года № 897. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 сентября 2020 года № 6036. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 60 сессии Осакаровского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 778 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5649, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 18 января 2020 года № 3 (7695), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2020 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 922 193 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 180 501 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 551 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 857 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 713 284 тысяч тенге;
2) затраты – 11 926 334 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 341 314 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 387 752 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 46 438 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 345 455 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 345 455 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1 270 516 тысяч тенге;
погашение займов – 46 438 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 121 377 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2020 год нормативы распределения доходов в бюджет района в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 80 процентов;
2) по социальному налогу – 76 процентов.";

Осакаров аудандық мәслихатының 60 сессиясының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 778 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № 897 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 қыркүйекте № 6036 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы 60 сессиясының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 778 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5649 болып тіркелген, 2020 жылғы 18 қаңтарда "Сельский труженик" газетінде № 3 (7695), Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 10 қантарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 922 193 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 180 501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12 551 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 15 857 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 9 713 284 мың теңге;
2) шығындар – 11 926 334 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 341 314 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 387 752 мың тенге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 46 438 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 1 345 455 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 1 345 455 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 1 270 516 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 46 438 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 121 377 мың теңге.";
2) 2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2020 жылға арналған аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 80 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 76 пайыз.";

870 365
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
277 034
Бюджетный кредит из республиканского бюджета
143 154
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
827 362
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на развитие для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
300 000
Целевые текущие трансферты:
из республиканского бюджета
2 437 290
Отдел занятости и социальных программ района
248 413
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
101 134
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8 634
На выплату государственной адресной социальной помощи
120 905
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
17 740
Отдел культуры и развития языков района
32 285
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
32 285
Отдел образования района
1 362 322
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
10 137
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
209 556
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
362 482
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
347 428
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
432 719
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
794 270
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
640 766
На финансирование бюджетных проектов транспортной инфраструктуры
67 944
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
85 560
из областного бюджета:
1 007 065
Отдел занятости и социальных программ района
13 271
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"

870 365
Облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
277 034
Республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік несие
143 154
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге несие беру
827 362
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберіндегі шараларды қаржыландыруға аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерді дамытуға несие беру
300 000
Ағымдағы нысаналы трансферттер
республикалық бюджеттен
2 437 290
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
248 413
Жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
101 134
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
8 634
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
120 905
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
17 740
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
32 285
Мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
32 285
Ауданның білім бөлімі
1 362 322
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы
10 137
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы
209 556
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
362 482
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
347 428
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
432 719
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
794 270
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
640 766
Көлік инфрақұрылымының бюджеттік жобаларын қаржыландыруға
67 944
Қазақстан Республикасындағы төтенше жағдай кезіндегі коммуналдық төлемдер бойынша
85 560
облыстық бюджеттен:
1 007 065
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13 271
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға

13 271
Отдел культуры и развития языков района
43 200
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
43 200
Отдел образования района
202 086
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
15 152
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
186 934
Отдел ветеринарии района
65
Возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
65
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
748 443
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
19 283
На финансирование бюджетных проектов транспортной инфраструктуры
42 125
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов, в том числе:
61 999
на средний
61 999
На жилищно-коммунальное хозяйство
27 808
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости, в том числе:
597 228
инженерно-транспортная инфраструктура
240 214
жилищно-коммунальное хозяйство
357 014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
870 365
Отдел строительства района
870 365
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
308 890
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
101 038
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл Ел бесігі"
460 437
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
577 034
Отдел строительства района
577 034
На строительство и (или) реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
40 000
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
197 034
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
40 000
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
300 000
Бюджетные кредиты
143 154
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
143 154
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
143 154

13 271
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
43 200
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге несие беру
43 200
Ауданның білім бөлімі
202 086
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
15 152
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге несие беру
186 934
Ауданның ветеринария бөлімі
65
Аса қауіпті жұқпалы аурулармен ауыратын ауыл шаруашылығы малдарын санитарлық союға, иелеріне құнын өтеу
65
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
748 443
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
19 283
Көлік инфрақұрылымының бюджеттік жобаларын қаржыландыруға
42 125
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге, оның ішінде:
61 999
орташа
61 999
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
27 808
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге несие беру, оның ішінде:
597 228
инженерлік-көліктік инфрақұрылым
240 214
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
357 014
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
870 365
Ауданның құрылыс бөлімі
870 365
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) қайта құруға
308 890
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
101 038
Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
460 437
Облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
577 034
Ауданның құрылыс бөлімі
577 034
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) қайта құруға
40 000
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
197 034
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
40 000
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге несие беру
300 000
Бюджеттік несие
143 154
оның ішінде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
143 154
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
143 154