О бюджете Улытауского района на 2021-2023 годы
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 30 декабря 2020 года № 414. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 января 2021 года № 6150.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 053 905 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 530 217 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31 995 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 745 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 471 948 тысяч тенге;
2) затраты – 8 606 801 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 56 124 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 91 885 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 35 761 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 609 020 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 609 020 тысяч тенге:
поступление займов – 91 885 тысяч тенге;
погашение займов – 35 761 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 552 896 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 03.11.2021 № 73 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселков, сельских округов в сумме 798 183 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жезды – 135 275 тысяч тенге;
Улытауский сельский округ – 113 181 тысяч тенге;
поселок Актас – 51 469 тысяч тенге;
поселок Карсакпай – 39 849 тысяч тенге;
Каракенгирский сельский округ – 38 735 тысяч тенге;
Аманкельдинский сельский округ – 32 623 тысяч тенге;
Шенберский сельский округ – 50 771 тысяч тенге;
Егиндинский сельский округ – 34 795 тысяч тенге;
Алгабасский сельский округ – 37 226 тысяч тенге;
Мибулакский сельский округ – 40 111 тысяч тенге;
Сарысуский сельский округ – 49 415 тысяч тенге;
Жанкельдинский сельский округ – 45 383 тысяч тенге;
Терсакканский сельский округ – 40 407 тысяч тенге;
Борсенгирский сельский округ – 44 637 тысяч тенге;
Коскольский сельский округ – 44 306 тысяч тенге.

Ұлытау ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 414 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 6150 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 053 905 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 530 217 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 995 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 745 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 471 948 мың теңге;
2) шығындар – 8 606 801 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 56 124 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 91 885 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 35 761 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 609 020 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 609 020 мың теңге:
қарыздар түсімі – 91 885 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 35 761 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 552 896 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 03.11.2021 № 73 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 798 183 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Жезді кентіне – 135 275 мың теңге;
Ұлытау ауылдық округіне – 113 181 мың теңге;
Ақтас кентіне – 51 469 мың теңге;
Қарсақпай кентіне – 39 849 мың теңге;
Қаракеңгір ауылдық округіне – 38 735 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округіне – 32 623 мың теңге;
Шеңбер ауылдық округіне – 50 771 мың теңге;
Егінді ауылдық округіне – 34 795 мың теңге;
Алғабас ауылдық округіне – 37 226 мың теңге;
Мибұлақ ауылдық округіне – 40 111 мың теңге;
Сарысу ауылдық округіне – 49 415 мың теңге;
Жанкелді ауылдық округіне – 45 383 мың теңге;
Терісаққан ауылдық округіне – 40 407 мың теңге;
Борсеңгір ауылдық округіне – 44 637 мың теңге;
Қоскөл ауылдық округіне – 44 306 мың теңге.

3. Утвердить резерв акимата Улытауского района на 2021 год в сумме 578 114 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 03.11.2021 № 73 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Установить в составе районного бюджета на 2021 год целевые трансферты и бюджетные кредиты согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень бюджетных программ районного бюджета на 2021 год, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов согласно приложению 5.

3. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2021 жылға арналған резерві 578 114 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 03.11.2021 № 73 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттің құрамында нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
5. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Утвердить целевые трансферты бюджетам поселков, сельских округов из районного бюджета на 2021 год согласно приложению 6.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии С. Ташенов
Секретарь маслихата Т. Сейтжанов
Приложение 1
к решению Улытауского
районного маслихата от
30 декабря 2020 года №414
Бюджет Улытауского района на 2021 год

6. 2021 жылға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Сессия төрағасы С. Ташенов
Мәслихат хатшысы Т. Сейтжанов
Ұлытау аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
30 желтоқсандағы №414
шешіміне 1 қосымша
Ұлытау ауданының 2021 жылға арналған бюджеті

10854
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10854
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
40294
122
Аппарат акима района (города областного значения)
40294
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
11034
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
29260
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
23156
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
23156
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
23156
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
23156
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
333181
1
Социальное обеспечение
8865
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
8865
005
Государственная адресная социальная помощь
8865
2
Социальная помощь
278579
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
278579
002
Программа занятости
81062
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
41717
006
Оказание жилищной помощи
778
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28600
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
280
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
69150
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20501
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
36491
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
45737
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45737
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

10854
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10854
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
40294
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
40294
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
11034
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
29260
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
23156
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
23156
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
23156
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
23156
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
333181
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
8865
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
8865
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
8865
2
Әлеуметтік көмек
278579
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
278579
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
81062
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
41717
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
778
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
28600
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
280
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
69150
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
20501
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36491
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
45737
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
45737
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 03.11.2021 № 73 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
1349069
Целевые текущие трансферты
870929
Целевые трансферты на развитие
386255
Бюджетные кредиты
91885
в том числе:
Целевые текущие трансферты
870929
На выплату государственной адресной социальной помощи
7465
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7506
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда
77326
На краткосрочное профессиональное обучение по заявкам работодателей и востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
1305
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
31108
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
50707
На содержание и укрепление материально-технической базы организаций спорта
1009
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
56308
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
638195
Целевые трансферты на развитие
386255
На строительство канализационных очистных сооружений
149982
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса на 160 зрительских мест поселке Жезды
148145
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса на 100 зрительских мест поселке Карсакпай
88128
Бюджетные кредиты
91885
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
91885
Приложение 5
к решению Улытауского
районного маслихата от 30
декабря 2020 года №414
Перечень бюджетных программ районного бюджета на 2021 год, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 03.11.2021 № 73 (вводится в действие с 01.01.2021).
Функциональная группа
Сумма (тыс.тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
Всего
548758
01
Государственные услуги общего характера
5741
9
Прочие государственные услуги общего характера
5741

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 03.11.2021 № 73 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
1349069
Ағымдағы нысаналы трансферттер
870929
Нысаналы даму трансферттері
386255
Бюджеттік кредиттер
91885
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
870929
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
7465
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға
7506
Еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
77326
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
1305
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
31108
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
50707
Спорт ұйымдарының материалдық-техникалық базасын ұстауға және нығайтуға
1009
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
56308
Халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
638195
Нысаналы даму трансферттері
386255
Кәріз тазалау имаратының құрылысына
149982
Жезді кентіндегі 160 көрерменге арналған дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысына
148145
Қарсақпай кентіндегі 100 көрерменге арналған дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысына
88128
Бюджеттік кредиттер
91885
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
91885
Ұлытау аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 30
желтоқсандағы
№ 414
шешіміне 5 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 03.11.2021 № 73 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
Барлығы:
548758
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
5741
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
5741

600
Бюджет поселка Карсакпай
6311
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3287
Благоустройство населенного пункта
1474
Средний ремонт автомобильных дорог
750
На текущие расходы аппарата акима
800
Бюджет Каракенгирского сельского округа
32146
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7180
Организация водоснабжения населенных пунктов
17166
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
4800
Освещение улиц населенных пунктов
3000
Бюджет Аманкельдинского сельского округа
30209
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
20021
Организация водоснабжения населенных пунктов
6740
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3448
Бюджет Шенберского сельского округа
88227
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
76406
Организация водоснабжения населенных пунктов
6700
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
4231
Обеспечение санитарии населенных пунктов
890
Бюджет Егиндинского сельского округа
10492
Организация водоснабжения населенных пунктов
2900
Освещение улиц населенных пунктов
3610
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3158
На текущие расходы аппарата акима
824
Бюджет Алгабасского сельского округа
14648
Организация водоснабжения населенных пунктов
11440
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
2653
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
555
Бюджет Мибулакского сельского округа
4137
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
4137
Бюджет Сарысуского сельского округа
42500
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3746
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
38754
Бюджет Жанкельдинского сельского округа
3811
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3320
Освещение улиц населенных пунктов
491
Бюджет Терсакканского сельского округа
18349
Организация водоснабжения населенных пунктов
6510
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3829
Капитальные расходы государственного органа
2010
Текущий ремонт здания акимата

600
Қарсақпай кенті бюджетінің құрамында
6311
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3287
Елді мекенді абаттандыруға
1474
Автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
750
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
800
Қаракеңгір ауылдық округі бюджетінің құрамында
32146
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7180
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
17166
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
4800
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
3000
Аманкелді ауылдық округі бюджетінің құрамында
30209
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
20021
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
6740
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3448
Шеңбер ауылдық округі бюджетінің құрамында
88227
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
76406
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
6700
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
4231
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
890
Егінді ауылдық округі бюджетінің құрамында
10492
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2900
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
3610
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3158
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
824
Алғабас ауылдық округі бюджетінің құрамында
14648
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
11440
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
2653
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
555
Мибұлақ ауылдық округі бюджетінің құрамында
4137
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
4137
Сарысу ауылдық округі бюджетінің құрамында
42500
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3746
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
38754
Жанкелді ауылдық округі бюджетінің құрамында
3811
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3320
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
491
Терісаққан ауылдық округі бюджетінің құрамында
18349
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
6510
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3829
Мемлекеттік органның күрделі шығындарына
2010
Әкімдік ғимаратын ағымдағы жөндеуге