Об утверждении перечня приоритетных культур и норм субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства
Постановление акимата Кызылординской области от 18 июня 2020 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 июня 2020 года № 7527. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 8 декабря 2021 года № 427
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 08.12.2021 № 427 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 20209) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень приоритетных культур и нормы субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Кызылординской области:
1) постановление акимата Кызылординской области от 16 октября 2018 года № 1244 "Об утверждении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6476, опубликовано 6 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) постановление акимата Кызылординской области от 18 сентября 2019 года № 63 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 16 октября 2018 года № 1244 "Об утверждении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6919, опубликовано 20 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Жаханова Б.Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Г. Абдыкаликова
Утвержден постановлением
акимата Кызылординской области
от 18 июня 2020 года № 56
Перечень приоритетных культур и нормы субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства
Перечень приоритетной культуры
Норма субсидии на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на одну тонну, тенге
1.
Рис

Басым дақылдардың тiзбесін және өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 18 маусымдағы № 56 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 маусымда № 7527 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № 427 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 08.12.2021 № 427 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына және "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 20209 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған басым дақылдардың тiзбесі және өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. Қызылорда облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тiзбесін және субсидиялар нормаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 қазандағы № 1244 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6476 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 6 қарашада жарияланған);
2) "Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тiзбесін және субсидиялар нормаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 қазандағы № 1244 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № 63 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6919 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 20 қыркүйекте жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Б.Д. Жахановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Г. Абдыкаликова
Қызылорда облысы әкімдігінің
2020 жылғы 18 маусымы
№ 56 қаулысымен бекітілген
Басым дақылдардың тiзбесі және өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған субсидиялар нормалары
Басым дақылдың тізбесі
Бір тоннаға өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған субсидия нормасы, теңге
1.
Күріш