Об утверждении размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары
Постановление акимата Кызылординской области от 26 июня 2020 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 июня 2020 года № 7551. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 9 ноября 2020 года № 132
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 09.11.2020 № 132 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 282 "Об утверждении правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 11245) и протоколом заседания комиссии по утверждению размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары от 19 мая 2020 года № 02/1-6/2829 акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый размер предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Жаханова Б.Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Г. Абдыкаликова
Утвержден постановлением
акимата Кызылординской области
от 26 июня 2020 года № 62
Размер предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары
Наименование социально значимого продовольственного товара
Единица измерения
Размер
Срок
1
Яйцо куриное (І категория)
10 штук
284 тенге
90 дней

Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 26 маусымдағы № 62 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 маусымда № 7551 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 9 қарашадағы № 132 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 09.11.2020 № 132 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8-бабына, "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 282 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 11245 нөмірімен тіркелген) және Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін бекіту жөніндегі комиссия отырысының 2020 жылғы 19 мамырдағы № 02/1-6/2829 хаттамасына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшері бекітілсін.
2. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Б.Д. Жахановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Г. Абдыкаликова
Қызылорда облысы әкімдігінің
2020 жылғы 26 маусымы
№ 62 қаулысымен бекітілген
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшері
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарының атауы
Өлшем бірлігі
Мөлшері
Мерзімі
1
Тауық жұмыртқасы (І санатты)
10 дана
284 теңге
90 күн