Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2020 год по городу Кызылорда
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 21 января 2020 года № 14951. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 января 2020 года № 7220. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қызылорда қаласы бойынша 2020 жылға мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 21 қаңтардағы № 14951 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қаңтарда № 7220 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуiрдегi Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Қызылорда қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов на 2020 год по городу Кызылорда согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
Приложение к постановлению Аким города Кызылорды от 21 января 2020 года № 14951
Квоты рабочих мест для инвалидов на 2020 год по городу Кызылорда (от численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда)
Наименование организации
Общая численность работников
Размер квоты (%) от общей численности работников
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Қызылорда тазалығы"

1. Қосымшаға сәйкес Қызылорда қаласы бойынша 2020 жылға мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшiлiк ететiн Қызылорда қаласы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Налибаев
Қызылорда қаласының әкімі 2020 жылғы 21 қаңтары № 14951 қаулысына қосымша
Қызылорда қаласы бойынша 2020 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота (ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан)
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
"Қызылорда тазалығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі