О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 285-54/3 "О бюджете сельского округа Акжарма на 2020-2022 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 4 сентября 2020 года № 365-65/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 сентября 2020 года № 7638. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 25 декабря 2019 года № 285-54/3 "О бюджете сельского округа Акжарма на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №7070, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 8 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акжарма на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 239 083,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 181 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 137 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 234 765,1 тысяч тенге;
2) расходы – 240 237,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 154,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 154,6 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;

"2020 – 2022 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 285-54/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № 365-65/3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қыркүйекте № 7638 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1 бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 – 2022 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 285-54/3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7070 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 8 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 239 083,1 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 4 181 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 137 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 234 765,1 мың теңге;
2) шығындар – 240 237,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 154,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 154,6 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;