О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 20 декабря 2019 года № 278-53/2 "О городском бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 12 октября 2020 года № 377-67/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 октября 2020 года № 7717. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 20 декабря 2019 года № 278-53/2 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7051, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 148 025,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 187 973 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 365 871 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 175 276,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 418 904,6 тысяч тенге;
2) затраты – 84 383 672,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 151 658,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 582 549,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 430 891 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16 387 305,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 16 387 305,4 тысяч тенге;
поступления займов – 17 685 314,4 тысяч тенге;
погашение займов – 3 314 739 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 016 730 тысяч тенге;
свободные остатки бюджетных средств – 2 016 730 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств на конец отчетного периода – 0.".
Пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:

"2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 278-53/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 12 қазандағы № 377-67/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қазанда № 7717 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 278-53/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7051 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 148 025,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 187 973 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 365 871 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 175 276,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 50 418 904,6 мың теңге;
2) шығындар – 84 383 672,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 151 658,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 582 549,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 430 891 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16 387 305,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 16 387 305,4 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 17 685 314,4 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 314 739 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 016 730 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтары – 2 016 730 мың теңге;
есепті кезең соңындағы бюджет қаражатының қалдықтары – 0.".
Аталған шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 56 010 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХХХХХVІІ сессии Кызылординского городского маслихата Г. Жаксылыков
Секретарь Кызылординского городского маслихата Р. БУХАНОВА
Приложение к решению
Кызылординского городского маслихата

"4. Жергілікті атқарушы органының резерві 56 010 мың теңге сомасында бекітілсін.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының кезектен тыс ХХХХХХVІІ сессиясының төрағасы Г. Жаксылыков
Қызылорда қалалық мәслихатының хатшысы Р. БУХАНОВА
Қызылорда қалалық мәслихатының

315 059,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
113 862,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 301,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
104 010,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 238 668,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
10 786 673,3
1
Социальное обеспечение
6 840 517,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
76 910,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
76 910,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
6 763 607,0
010
Государственная адресная социальная помощь
6 762 951,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
656,0
2
Социальная помощь
3 670 772,3
464
Отдел образования района (города областного значения)
91 840,0
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
91 840,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
3 578 932,3
004
Программа занятости
2 001 565,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 723,0
007
Оказание жилищной помощи
76 123,0
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
376,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
29 062,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
538 202,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
73 960,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
108 456,3
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
58 189,0

315 059,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
113 862,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 301,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
104 010,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 238 668,9
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
10 786 673,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6 840 517,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
76 910,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
76 910,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
6 763 607,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6 762 951,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
656,0
2
Әлеуметтiк көмек
3 670 772,3
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
91 840,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
91 840,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
3 578 932,3
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 001 565,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 723,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
76 123,0
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
376,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
29 062,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
538 202,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
73 960,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
108 456,3
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
58 189,0

017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
555 135,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
130 141,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
275 384,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 551,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 551,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
273 833,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
38 568,0
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
34 216,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
201 049,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
28 175 965,7
1
Жилищное хозяйство
20 252 714,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
19 233 317,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
15 115 350,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 117 966,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 019 397,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
6 259,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1 718,0
.070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
1 011 420,0
2
Коммунальное хозяйство
2 384 222,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 535 078,9
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
970 571,9
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
564 507,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
849 143,2
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
207 309,2
014
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
568 709,0

017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
555 135,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
130 141,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
275 384,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 551,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1 551,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
273 833,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
38 568,0
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
34 216,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
201 049,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
28 175 965,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
20 252 714,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
19 233 317,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
15 115 350,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
4 117 966,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 019 397,0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
6 259,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1 718,0
.070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
1 011 420,0
2
Коммуналдық шаруашылық
2 384 222,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 535 078,9
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
970 571,9
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
564 507,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
849 143,2
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
207 309,2
014
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
568 709,0