О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 290-54/8 "О бюджете сельского округа Косшынырау 2020-2022 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 23 октября 2020 года № 386-68/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 октября 2020 года № 7757. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 25 декабря 2019 года № 290-54/8 "О бюджете сельского округа Косшынырау на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7067, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 7 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Косшынырау на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 183 460,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 756 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 272 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 178 432,7 тысяч тенге;
2) расходы – 183 739,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -279,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 279,2 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;

"2020-2022 жылдарға арналған Қосшыңырау ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 290-54/8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 қазандағы № 386-68/8 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қазанда № 7757 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1 бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Қосшыңырау ауылдық округі бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 290-54/8 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7067 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 7 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағына мынадай өзгерістер енгізілсін:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Қосшыңырау ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 183 460,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 756 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 272 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 178 432,7 мың теңге;
2) шығындар – 183 739,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -279,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 279,2 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 279,2 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХХХХХVІІІ сессии Кызылординского городского маслихата Г. Жаксылыков
Исполняющий обязанности секретаря Кызылординского городского маслихата М. Каримбаев
Приложение к решению
Кызылординского городского маслихата

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 279,2 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының кезектен тыс ХХХХХХVІІІ сессиясының төрағасы Г. Жаксылыков
Қызылорда қалалық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы М. Каримбаев
Қызылорда қалалық мәслихатының