О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 20 декабря 2019 года № 278-53/2 "О городском бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 9 декабря 2020 года № 400-71/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 декабря 2020 года № 7871. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 20 декабря 2019 года № 278-53/2 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №7051, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 051 559,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 578 682 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 366 757 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 175 276,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 930 843,3 тысяч тенге;
2) затраты – 83 255 909,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 151 658,7 тысяч тенге; в том числе:
бюджетные кредиты – 2 582 549,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 430 890,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 356 009,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 14 356 009,0 тысяч тенге;
поступления займов – 15 654 017,8 тысяч тенге;
погашение займов – 3 314 738,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 016 730 тысяч тенге;
свободные остатки бюджетных средств – 2 016 730 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств на конец отчетного периода – 0.".
Пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:

"2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 278-53/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 400-71/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 7871 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 278-53/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7051 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71 051 559,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 578 682 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 366 757 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 175 276,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 49 930 843,3 мың теңге;
2) шығындар – 83 255 909,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 151 658,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 582 549,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 430 890,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 356 009,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 14 356 009,0 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 15 654 017,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 314 738,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 016 730 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтары – 2 016 730 мың теңге;
есепті кезең соңындағы бюджет қаражатының қалдықтары – 0.".
Аталған шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 56 309 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 71 сессии Кызылординского городского маслихата Г. Жаксылыков
Исполняющий обязанности секретаря Кызылординского городского маслихата М. Каримбаев
Приложение к решению
Кызылординского городского маслихата

"4. Жергілікті атқарушы органының резерві 56 309 мың теңге сомасында бекітілсін.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының кезектен тыс 71-сессиясының төрағасы Г. Жаксылыков
Қызылорда қалалық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы М. Каримбаев
Қызылорда қалалық мәслихатының

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
53 524,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
41 930,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
322 385,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
113 862,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 301,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
104 010,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 264 710,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 118 175,3
1
Социальное обеспечение
3 304 795,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
76 910,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
76 910,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
3 227 885,0
010
Государственная адресная социальная помощь
3 227 299,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
586,0
2
Социальная помощь
3 552 565,3
464
Отдел образования района (города областного значения)
22 313,0
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
22 313,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
3 530 252,3
004
Программа занятости
2 008 039,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 723,0
007
Оказание жилищной помощи
74 123,0
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
376,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 524,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
41 930,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
322 385,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
113 862,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 301,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
104 010,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 264 710,9
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 118 175,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 304 795,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
76 910,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
76 910,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
3 227 885,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 227 299,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
586,0
2
Әлеуметтiк көмек
3 552 565,3
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
22 313,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
22 313,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
3 530 252,3
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 008 039,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 723,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
74 123,0
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
376,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

29 062,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
502 338,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
73 960,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
108 456,3
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
58 189,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
541 965,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
126 021,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
260 815,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 551,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 551,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
259 264,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
38 568,0
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
34 216,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
186 480,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
28 133 883,4
1
Жилищное хозяйство
19 268 012,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
18 614 735,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
13 136 121,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 408 614,3
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
70 000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
653 277,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
6 259,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1 718,0
.070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
645 300,0
2
Коммунальное хозяйство
2 522 992,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 105 157,9
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения

29 062,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
502 338,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
73 960,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
108 456,3
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
58 189,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
541 965,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
126 021,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
260 815,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 551,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1 551,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
259 264,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
38 568,0
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
34 216,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
186 480,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
28 133 883,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
19 268 012,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
18 614 735,8
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
13 136 121,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5 408 614,3
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
70 000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
653 277,0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
6 259,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1 718,0
.070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
645 300,0
2
Коммуналдық шаруашылық
2 522 992,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 105 157,9
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту