О городском бюджете на 2021-2023 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2020 года № 404-72/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 декабря 2020 года № 7953. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 871 075,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 703 165,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 719 861,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 400 146,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 047 902,4 тысяч тенге;
2) затраты – 55 112 595,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 664 744,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 725 665,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 60 921,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 907 763,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 907 763,6 тысяч тенге;
поступление займов – 7 260 833,9 тысяч тенге;
погашение займов – 8 042 268,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 689 198,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 02.12.2021 № 82-13/1 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Определить норматив распределения доходов в городской бюджет на 2021 год в следующих размерах:
1) по кодам 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" 10 процентов;
2) по коду 103.101 "Социальный налог" 10 процентов;
3) по коду 101.202 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты" 10 процентов.
3. Предусмотреть в городском бюджете на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме 16 845 059 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Кызылорда в сумме 108 862,5 тысяч тенге.

2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 404-72/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 желтоқсанда № 7953 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласының 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 50 871 075,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 703 165,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 719 861,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 400 146,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 047 902,4 мың теңге;
2) шығындар – 55 112 595,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 664 744,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 725 665,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 60 921,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 500,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 907 763,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4 907 763,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 7 260 833,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 042 268,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 689 198,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 02.12.2021 № 82-13/1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға Қызылорда қаласы бюджетіне кірістерді бөлу нормативі төмендегідей болып белгіленсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" кодтары бойынша 10 пайыз;
2) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша 10 пайыз;
3) 101.202 "Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша 10 пайыз.
3. 2021 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 16 845 059 мың теңге болып көзделсін.
4. Қызылорда қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 108 862,5 мың теңге сомасында бекітілсін.

Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 02.12.2021 № 82-13/1 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2021 год согласно приложению 4.
6. Утвердить распределение субвенции из городского бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2021 год в объеме 500 379 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 62 803 тысяч тенге;
поселок Белкол 31 815 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 58 054 тысяч тенге;
сельский округ Ақсуат 61 419 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 70 385 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 49 410 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 60 695 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 68 539 тысяч тенге;
сельский округ Талсуат 37 259 тысяч тенге.
7. Утвердить распределение субвенции из городского бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2022 год в объеме 508 489 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 62 595 тысяч тенге;
поселок Белкол 32 003 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 59 195 тысяч тенге;
сельский округ Ақсуат 62 561 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 71 591 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 50 398 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 62 021 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 70 135 тысяч тенге;
сельский округ Талсуат 37 990 тысяч тенге.
8. Утвердить распределение субвенции из городского бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2023 год в объеме 514 051 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 61 712 тысяч тенге;
поселок Белкол 32 007 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 60 115 тысяч тенге;
сельский округ Ақсуат 63 427 тысяч тенге;

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 02.12.2021 № 82-13/1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2021 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Қалалық бюджеттен кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2021 жылға арналған субвенция көлемі 500 379 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 62 803 мың теңге;
Белкөл кенті 31 815 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 58 054 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 61 419 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 70 385 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 49 410 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 60 695 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 68 539 мың теңге;
Талсуат ауылдық округі 37 259 мың теңге сомасында белгіленсін.
7. Қалалық бюджеттен кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2022 жылға арналған субвенция көлемі 508 489 теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 62 595 мың теңге;
Белкөл кенті 32 003 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 59 195 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 62 561 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 71 591 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 50 398 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 62 021 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 70 135 мың теңге;
Талсуат ауылдық округі 37 990 мың теңге сомасында белгіленсін.
8. Қалалық бюджеттен кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2023 жылға арналған субвенция көлемі 514 051 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 61 712 мың теңге;
Белкөл кенті 32 007 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 60 115 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 63 427 мың теңге;

сельский округ Кызылжарма 72 488 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 51 201 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 63 089 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 71 434 тысяч тенге;
сельский округ Талсуат 38 578 тысяч тенге.
9. Предусмотреть возврат трансфертов из городского бюджета в областной бюджет на 2021 год в сумме 18 239 177 тысяч тенге.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной 72 сессии Кызылординского городского маслихата Г. Жаксылыков
Секретарь Кызылординского городского маслихата Р. БУХАНОВА
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 14 декабря 2020 года № 404-72/1
Бюджет города Кызылорда на 2021 год

Қызылжарма ауылдық округі 72 488 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 51 201 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 63 089 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 71 434 мың теңге;
Талсуат ауылдық округі 38 578 мың теңге сомасында белгіленсін.
9. 2021 жылға арналған қалалық бюджеттен облыстық бюджетке қайтарылатын трансферттер сомасы 18 239 177 мың теңге сомасында көзделсін.
10. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының кезекі 72-сессиясының төрағасы Г. Жаксылыков
Қызылорда қалалық мәслихатының хатшысы Р. БУХАНОВА
Қызылорда қалалық
мәслихатының 2020 жылғы
14 желтоқсандағы
№404-72/1 шешіміне
1- қосымша
Қызылорда қаласының 2021 жылға арналған бюджеті

2. Затраты
44 647 290,0
01
Государственные услуги общего характера
751 078,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
321 608,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
36 184,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
36 184,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
285 424,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
285 424,0
2
Финансовая деятельность
93 760,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
74 047,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
38 612,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
11 487,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 761,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
21 187,0
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
19 713,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
19 713,0
5
Планирование и статистическая деятельность
47 269,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
47 269,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
47 269,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
288 441,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
18 373,0
040
Развитие объектов государственных органов
18 373,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
106 915,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
106 915,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
23 034,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
23 034,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
140 119,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
140 119,0
02
Оборона
17 245,0
1
Военные нужды
17 245,0

2. Шығындар
27 365 295,1
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
700 369,4
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
326 882,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
36 505,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
36 505,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
290 377,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
290 377,0
2
Қаржылық қызмет
73 826,4
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
53 917,4
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 957,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
12 061,4
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 899,0
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
19 909,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 909,0
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
47 713,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
47 713,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 713,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
251 948,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
87 734,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 734,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
23 194,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 194,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
141 020,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
141 020,0
02
Қорғаныс
17 364,0
1
Әскери мұқтаждар
17 364,0

122
Аппарат акима района (города областного значения)
17 245,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17 245,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
125 164,0
6
Уголовно-исполнительная система
24 504,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
24 504,0
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
24 504,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
100 660,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
100 660,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
100 660,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
9 738 777,0
1
Социальное обеспечение
4 985 191,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
4 985 191,0
010
Государственная адресная социальная помощь
4 984 502,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
689,0
2
Социальная помощь
4 390 990,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
4 390 990,0
004
Программа занятости
2 525 811,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 109,0
007
Оказание жилищной помощи
142 929,0
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
399,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
31 504,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
626 792,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
78 943,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
109 783,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
65 687,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
649 688,0

122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17 364,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17 364,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
129 294,0
6
Қылмыстық-атқару жүйесі
23 601,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
23 601,0
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
23 601,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
105 693,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
105 693,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
105 693,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 401 527,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
546 139,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
546 139,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
545 416,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
723,0
2
Әлеуметтiк көмек
1 822 571,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 822 571,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
396 693,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 515,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
150 075,0
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
419,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
33 080,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
253 415,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
77 383,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
93 686,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
61 281,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
654 391,0

от 14 декабря 2020 года № 404-72/1
Перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городских бюджетов на 2021 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 404-72/1
шешіміне 4-қосымша
2021 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру