О бюджете сельского округа Каратерен на 2021-2023 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2020 года № 471. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 января 2021 года № 8061. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии пункта 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Респубики Казахстан" и с пунктом 2-7 статьи 6 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Мергенсайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 858 тысяч тенге;
налоговые поступления – 2 680 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 31 178 тысяч тенге,
2) затраты – 34 861,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

2021-2023 жылдарға арналған Қаратерең ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 471 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 қаңтарда № 8061 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Қаратерең ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 268 мың теңге;
салықтық түсімдер – 3 356 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 279 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 40 633 мың теңге;
2) шығындар – 45 696,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 003,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 1 003,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 12.11.2021 № 144 (вступает в силу с 01.01.2021).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Каратерен на 2021 год согласно приложения 4.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1428,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1428,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 12.11.2021 № 144 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Қаратерең ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной шестьдесят пятой сессии Аральского районного маслихата Ж. Баймырзаев
Секретарь Аральского районного маслихата Д. Мадинов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года № 469
Бюджет сельского округа Мергенсай на 2021 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 12.11.2021 № 144 (вступает в силу с 01.01.2021).
Категория
Сумма на 2021 год
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының кезектен тыс алпыс бесінші сессиясының төрағасы Ж. Баймырзаев
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Д. Мадинов
Арал аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 471 шешіміне 1-қосымша
Қаратерең ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 12.11.2021 № 144 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
2021 жыл сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Аральского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 471
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Каратерен на 2021 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Арал аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 471 шешіміне 4-қосымша
2021 жылға арналған Қаратерең ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру