О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 352 "О бюджете города Казалинск на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 28 октября 2020 года № 490. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 ноября 2020 года № 7775. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 352 "О бюджете города Казалинск на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7097, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 6 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Казалинск на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 362508 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19109 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 232 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала– 2522 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 340645 тысяч тенге;
2) затраты – 741001,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -378493,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 378493,2 тысяч тенге.".
Подпункты 1), 4) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 21000 тысяч тенге;";
"4) на благоустройство, на освещение 27242 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2020-2022 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №352 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 490 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 қарашада № 7775 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 352 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7097 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті 1, 2, 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 362508 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19109 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 232 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2522 мың теңге;
трансферттер түсімі – 340645 мың теңге;
2) шығындар – 741001,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер –0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -378493,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 378493,2 мың теңге.".
2 - тармақтың 1), 4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 21000 мың теңге;";
"4) абаттандыруға, жарықтандыруға 27242 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LXV сессий
Казалинского районного маслихата
А. ОРЫМБАЕВ
Исполняющий обязанности
Секретаря маслихата
Қ. МАМБЕТЖАН
Приложение к решению Казалинского районного маслихата от 28 октября 2020 года № 490
Приложение 1 к решению Казалинского районного маслихата от "26" декабря 2019 года №352
Бюджет на 2020 год города Казалинска
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс LXV сессиясының төрағасы
А. ОРЫМБАЕВ
Мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
Қ. МАМБЕТЖАН
Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазаны № 490 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы "26" желтоқсандағы №352 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Қазалы қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы