О бюджете сельского округа Коларык на 2021-2023 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2020 года № 552. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2020 года № 7973. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Коларык на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 58023 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2556 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 302 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55165 тысяч тенге;
2) затраты – 58923 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -900 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 900 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.11.2021 № 137 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:
1) на благоустройство, на освещение 500 тысяч тенге;
2) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 630 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.03.2021 № 33; от 10.09.2021 № 107 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:
1) сфера культуры 1365 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.11.2021 № 137 (вводится в действие с 01.01.2021).
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год за счет средств областного бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:

2021-2023 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 552 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 7973 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58023 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2556 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 302 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 55165 мың теңге;
2) шығындар – 58923 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -900 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 900 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 11.11.2021 № 137 шешімімен (01.01.2021 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 900 мың теңге.
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралатындығы ескерілсін:
1) абаттандыруға, жарықтандыруға 500 мың теңге;
2) әкім аппараттары қызметін қамтамасыз ету шығындарына 630 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.03.2021 № 33; 10.09.2021 № 107 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) мәдениет саласы 1365 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 11.11.2021 № 137 шешімімен (01.01.2021 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
3-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:

1) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 5043 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 10.09.2021 № 107; с изменением, внесенным решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.11.2021 № 137 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LXХI сессий Казалинского районного маслихата А. ОРЫМБАЕВ
Секретарь Казалинского районного маслихата К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года № 552
Бюджет на 2021 год сельского округа Коларык

1) әкім аппараттары қызметін қамтамасыз ету шығындарына 5043 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 10.09.2021 № 107; өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 11.11.2021 № 137 (01.01.2021 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен тыс LXХІ сессиясының төрағасы А. ОРЫМБАЕВ
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 552 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті