О бюджете города Казалинск на 2021-2023 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2020 года № 544. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2020 года № 7974. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Казалинск на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 203592,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14988 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 383 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 188221,1 тысяч тенге;
2) затраты – 205986 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2393,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2393,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.11.2021 № 128 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету города Казалинск:
1) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 400 тысяч тенге;
2) на благоустройство, на освещение 37629,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.03.2021 № 25; от 19.07.2021 № 67; от 11.11.2021 № 128 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету города Казалинск:
1) социальная помощь 6761 тысяч тенге;
2) сфера культуры 3970 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 c изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19.07.2021 № 67; от 11.11.2021 № 128 (вводится в действие с 01.01.2021).
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год за счет средств областного бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету города Казалинск:

2021-2023 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 544 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 7974 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 203592,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14988 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 383 мың теңге;
трансферттер түсімі – 188221,1 мың теңге;
2) шығындар – 205986 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2393,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2393,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 11.11.2021 № 128 шешімімен (01.01.2021 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте Қазалы қаласының бюджетіне төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 400 мың теңге;
2) абаттандыруға, жарықтандыруға 37629,1 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.03.2021 № 25; 19.07.2021 № 67; 11.11.2021 № 128 (01.01.2021 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте Қазалы қаласының бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) әлеуметтiк көмек 6761 мың теңге;
2) мәдениет саласы 3970 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 19.07.2021 № 67; 11.11.2021 № 128 (01.01.2021 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте Қазалы қаласының бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:

1) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 5095 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.11.2021 № 128 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LXХI сессий Казалинского районного маслихата А. ОРЫМБАЕВ
Секретарь Казалинского районного маслихата К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "25" декабря 2020 года №544
Бюджет на 2021 год города Казалинска

1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 5095 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 11.11.2021 № 128 шешімімен (01.01.2021 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен тыс LXХІ сессиясының төрағасы А. ОРЫМБАЕВ
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 544 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Қазалы қаласының бюджеті