О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Басыкара Казалинского района Кызылординской области от 31 января 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 февраля 2020 года № 7230
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии №3 от 10 декабря 2019 года, аким сельского округа Басыкара РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Балыкшылар" села Басыкара сельского округа Басыкара именем "Сәду Тасмағамбетов".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Басыкара М. Бекмамбетов

Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Басықара ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 ақпанда № 7230 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы №3 қорытындысына сәйкес, Басықара ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Басықара ауылдық округі, Басықара ауылының "Балықшылар" көшесі "Сәду Тасмағамбетов" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Басықара ауылдық округінің әкімі М. Бекмамбетов