Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2020 год
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 20 января 2020 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 января 2020 года № 7221
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2020 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 56 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қаңтарда № 7221 болып тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоты рабочих мест для инвалидов в размере двух процентов численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда на 2020 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж.Омарова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района М. Калдарбеков

1. 2020 жылға ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екі пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квоталар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Омаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі М. Калдарбеков

приложение к постановлению Аким Кармакшинского района от 20 января 2020 года № 56
Квоты рабочих мест на 2020 год (для инвалидов в размере двух процентов от численности рабочих мест без, учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда)
Наименование организации
Общая численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников (процент)
Количество рабочих мест для инвалидов (человек)
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад" №19 "Балдаурен" коммунального государственного учреждения "Аппарата акима сельского округа Акай"
52
2
1
2
Коммунальное государственное казенное предприятие " Ясли-сад №21 "Тоғжан" коммунального государсвенного учрежденению "Аппарат акима поселка Жосалы"
60
2
1
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жосалы"
70
2
2
4
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №27 имени С.Ескараева Кармакшинского районного отдела образования"
61
2
1

Қармақшы ауданының әкімі 2020 жылғы 20 қаңтары № 56 қаулысына қосымша
2020 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квоталар (ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екі пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны)
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан алғандағы квотаның көлемі (пайыз)
Мүгедектер үшін жұмыс орындары ның саны (адам)
1
"Ақай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің №19 "Балдәурен" бөбекжай-бақша" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
52
2
1
2
"Жосалы кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің №21 "Тоғжан" бөбекжай-бақша" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60
2
1
3
"Жосалы кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
70
2
2
4
"Қармақшы аудандық білім бөлімінің С.Есқараев атындағы №27 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
61
2
1