О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №285 "О бюджете поселка Торетам на 2020-2022 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 мая 2020 года № 326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 мая 2020 года № 7470. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии статьи 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 285 "О бюджете поселка Торетам на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7173, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 17 января 2020 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 329 403,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28 776,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 082 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 299 545 тысяч тенге";
2) затраты – 462 161 тысяч тенге;".
"5) дефицит (профицит) бюджета – -132 757,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 132 757,6 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2020-2022 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №285 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 мамырдағы № 326 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 мамырда № 7470 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 285 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7173 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 329 403,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 28 776,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 082 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 299 545 мың теңге;
2) шығындар – 462 161 мың теңге;".
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -132 757,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 132 757,6 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.