Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации и лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Жалагашскому району на 2020 год
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 10 января 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 января 2020 года № 7210.
В соответствии c подпунктами 7), 8) статьи 9 Законa Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О занятости населения” и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 “Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организации образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц состоящих на учете службы пробации” (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №13898) акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2020 жылға Жалағаш ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 5 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 7210 болып тіркелді.
“Халықты жұмыспен қамту туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабы 7), 8) тармақшаларына және “Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы” Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №13898 болып тіркелген) сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации и лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Жалагашскому району на 2020 год согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жалагашского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие co дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района К. Сарсенбаев

1. Осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес 2020 жылға Жалағаш ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жалағаш ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Қ. Сарсенбаев

Приложение 2 от 10 января 2020 года № 5
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Жалагашскому району на 2020 год
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата Жалагашского района Кызылординской области от 30.07.2020 № 104 (вводится в действие co дня первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников
(человек)
Размер квоты
от списочной численности работников
(процент)
Количество рабочих мест установленной квоты
(человек)
1
Крестьянское хозяйство
“Ер-Әлі”
35

Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 қаңтардағы №5 қаулысына 2-қосымша
2020 жылға Жалағаш ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 30.07.2020 № 104 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік
саны
(адам)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан квотаның көлемі (пайыз)
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
“Ер-Әлі”
шаруа қожалығы
35