О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №51-2 “О бюджете сельского округа Аккум на 2020-2022 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 17 марта 2020 года № 53-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 марта 2020 года № 7308. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 51-2 “О бюджете сельского округа Аккум на 2020-2022 годы” (зарегистрировано в Реестре государственный регистрации нормативных правовых актов за номером 7189, опубликовано 14 января 2020 года в газете “Жалағаш жаршысы” и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 20 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет сельского округа Аккум на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 149 421 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2929 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 162 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 146 330 тысяч тенге;
2) затраты – 150 064,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

“2020–2022 жылдарға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №51-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 наурыздағы № 53-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 наурызда № 7308 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2020 – 2022 жылдарға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 51-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7189 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетіне және 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 149 421 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2929 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 162 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 146 330 мың теңге;
2) шығындар – 150 064,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 643,4 тысяч тенге.”.
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 53 сессии Жалагашского
районного маслихата, секретарь
Жалагашского районного маслихата
М. Еспанов
Приложение к решению Жалагашского районного маслихата от 17 марта 2020 года №53-2

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 643,4 мың теңге.”.
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
53-сессиясының төрағасы, Жалағаш
аудандық мәслихатының хатшысы
М. Еспанов
Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 наурызы № 53-2 шешіміне қосымша