Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2020 год
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 6 февраля 2020 года № 121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 7 февраля 2020 года № 7242. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2020 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 6 ақпандағы № 121 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 ақпанда № 7242 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов на 2020 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района С. Макашов
Приложение к постановлению
Аким Жанакорганского района
от 6 февраля 2020 года № 121
Квоты рабочих мест для инвалидов на 2020 год (от численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда)
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников (%)
Количество рабочих мест для инвалидов (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 56 отдела образования Жанакорганского района"
90
2
2
2
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №86 имени Ахмета Адилова отдела образования Жанакорганского района"
88
2
2
3
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 208 отдела образования Жанакорганского района"
73
2
1

1. Қосымшаға сәйкес 2020 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі С. Макашов
Жаңақорған ауданының әкімі
2020 жылғы 6 ақпаны №121
қаулысына қосымша
2020 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота (ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан)
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан алғандағы квотаның көлемі (%)
Мүгедектер үшін жұмыс орындары ның саны (адам)
1
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің №56 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
90
2
2
2
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің Ахмет Әділов атындағы №86 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
88
2
2
3
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің №208 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
73
2
1