О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 388 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 7 сентября 2020 года № 491. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 сентября 2020 года № 7645. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 388 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7104, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 10 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 24 047 344,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 044 828 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 045 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 43 743 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 951 728,8 тысяч тенге;
2) затраты –24 165 355,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 464 614 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 585 137 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 120 523 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 464 614 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 464 614 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 118 011,1 тысяч тенге.".
Приложение 1, 5 к решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной L сессии Жанакорганского районного маслихата Н. Колжанов
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Е. Ильясов
Приложение к решению
Жанакорганского районного
маслихата от 7 сентября
2020 года № 491
Приложение 1
к решению Жанакорганского
районного маслихата
от 26 декабря 2019 года № 388
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Поступления

"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 388 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 қыркүйектегі № 491 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қыркүйекте № 7645 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюжет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 388 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7104 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 24 047 344,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 044 828 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 045 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 43 743 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 951 728,8 мың теңге;
2) шығындар – 24 165 355,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1 464 614 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 585 137 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 120 523 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 464 614 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 464 614 мың теңге;
7) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 118 011,1 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының кезектен тыс L сессиясының төрағасы Н. Колжанов
Жаңақорған аудандық мәслихат хатшысы Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 7 қыркүйегі
№ 491 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 388 шешіміне 1 - қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Түсімдер

302 278
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22 478
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
22 478
464
Отдел образования района (города областного значения)
598 566
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
58 848
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
339 177
005
Приобретение и доставка учебников, учебно – методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
97 600
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
828
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка – сироты (детей - сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 848
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого – медико – педагогической консультативной помощи населению
20 219
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
69 046
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 765 806,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 533
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 533
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 479 853,9
010
Государственная адресная социальная помощь
1 479 853,9
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 232 389
004
Программа занятости
901 447
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
53 200
007
Оказание жилищной помощи
7 520
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халыққаһарманы", почетных званий республики
63
009
Материальное обеспечение детей – инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 863
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
92 683
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 350
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

302 278
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22 478
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
22 478
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
598 566
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 848
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
339 177
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
97 600
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
828
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12 848
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
20 219
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
69 046
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 765 806,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 533
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 533
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 479 853,9
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 479 853,9
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 232 389
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
901 447
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
53 200
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 520
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
63
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 863
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
92 683
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16 350
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

93 739
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
59 524
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
50 031
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7 737
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
12 738
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
29 556
07
Жилищно–коммунальное хозяйство
543 019
458
Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
247 540
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
9 575
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
335
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
237 630
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27 652
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
15 276
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
12 376
458
Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
267 827
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
227 667
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
40 160
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
435 522,4
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
97 134
003
Поддержка культурно – досуговой работы
97 134
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
102 712,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
17 686
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
66 176
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5 279
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
13 571,4
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
170 660
006
Функционирование районных (городских) библиотек
169 563
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана

93 739
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
59 524
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
50 031
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7 737
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
12 738
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
29 556
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
543 019
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
247 540
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
9 575
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
335
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
237 630
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27 652
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
15 276
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
12 376
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
267 827
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
227 667
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
40 160
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
435 522,4
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
97 134
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
97 134
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
102 712,4
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 686
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
66 176
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5 279
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
13 571,4
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
170 660
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
169 563
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту

45 159,9
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
22 681,9
Реконструкция системы теплоснабжения детского сада №5 "Балғын" в поселке Жанакорган Кызылординской области
22 681,9
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
22 478
На изготовление проектно-сметной документации для строительства пристройки спортивного зала и столовой, мастерской к школе № 255 в селе Билибай
8 246
На проведение комплексной вневедомственной экспертизы рабочего проекта строительства школы на 600 мест по ул. Байкенжеева в п. Жанакорган
617
На начало проектно-сметной документации (с государственной экспертизой) к рабочему проекту реконструкции и расширения здания школы № 167
500
Разработка проектно-сметной документации (с государственной экспертизой) к рабочему проекту" строительство здания школы №167 на 250 мест в населенном пункте Жанарык"
13 115
7
Жилищно – коммунальное хозяйство
93 684,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27 652
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
15 276
На проектно-сметную документацию на строительство 2-х квартирной 3-х комнатной 10 домов в поселке Жанакорган. (проведением государственной экспертизы)
9 673
На проектно-сметную документацию на строительство 18 квартирной 2 домов в селе Жанакорган. (проведением государственной экспертизы)
5 603
004
Проектирование и (или) строительство, реконструкция коммунального жилищного фонда
12 376
На проектные работы инфраструктуры в селе Бесарык (проведением государственной экспертизы)
2 758
Разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры массивов на орошаемых землях, вновь вводимых в эксплуатацию в сельском округе Суттикудык
9 618
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 872,7
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
25 872,7
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №223 общеобразовательной школы села Томенарык
1 910,9
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №247 общеобразовательной школы в станции Бесарык
1 899,2
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №256 общеобразовательной школы села Тугискен

45 159,9
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
22 681,9
Қызылорда облысы Жаңақорған кентіндегі № 5 "Балғын" балабақшасын жылумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау (электрмен жабдықтаудың сыртқы желілерінсіз)
22 681,9
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
22 478
Билібай ауылындағы № 255 мектебіне қосымша спорт залы мен асхана, шеберхана салу үшін жоба-сметалық құжаттарын дайындауға
8 246
Жаңақорған кенті Б. Байкенжеев көшесіндегі 600 орындық мектеп құрылысы жұмыс жобасына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуге
617
Байкенже елді мекеніндегі 100 орындық №193 мектеп ғимаратын салу" жұмыс жобасына жоба-сметалық құжаттарын (мемлекеттік сараптамамен қоса алғанда) бастауға
500
Жаңарық елді мекеніндегі 250 орындық №167 мектеп ғимаратын салу" жұмыс жобасына жоба-сметалық құжаттарын (мемлекеттік сараптамамен қоса алғанда) бастауға
13 115
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
93 684,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27 652
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
15 276
Жаңақорған кентінен салынатын 3 бөлмелі 2 пәтерлі 10 тұрғын үйдің құрылысына жоба-сметалық құжаттарын жасатуға (мемлекеттік сараптаманы қоса алғанда)
9 673
Жаңақорған кентінен салынатын 18 пәтерлі 2 тұрғын үйдің құрылысына жоба-сметалық құжаттарын жасатуға (мемлекеттік сараптаманы қоса алғанда)
5 603
004
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
12 376
Бесарық ауылдық округі елді мекеніне жаңадан түсетін көшенің инфрақұрылымы жобасын дайдындау үшін және мемлекеттік сараптамадан өткізуге
2 758
Сүттіқұдық ауылдық округіндегі жаңадан пайдалануға берілетін суармалы жерлердегі массивтерінің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына жоба-сметалық құжаттарын әзірлеуге
9 618
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 872,7
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
25 872,7
Төменары елді мекеніндегі №223 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
1 910,9
Бесарық елді мекеніндегі № 247 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
1 899,2
Түгіскен елді мекеніндегі № 256 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға

1 946
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №194 общеобразовательной школы села Сунаката
2 045,8
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №192 общеобразовательной школы села Келинтобе
2 058,1
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №55 общеобразовательной школы села Бирлик
1 905
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №52 общеобразовательной школы имени Б. Аралбаев села Суттикудык
1 986,9
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №162 общеобразовательной школы села Кожамберди
2 045,5
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №221 общеобразовательной школы села Аккум
1 826
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №161 общеобразовательной школы села Косуиенки
1 986,5
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №196 общеобразовательной школы села Акжол
2 177,1
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №164 общеобразовательной школы села Куттыкожа
1 986,5
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №209 общеобразовательной школы села Тугискен
2 099,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
40 160
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
40 160
Для разработки проектно-сметной документации для полного обеспечения питьевой водой село Сунаката
12 928,4
Для разработки проектно-сметной документации для полного обеспечения питьевой водой село Енбек
7 995,7
Для разработки проектно-сметной документации для полного обеспечения питьевой водой село Екпинди
3 867,3
Для разработки проектно-сметной документации для полного обеспечения питьевой водой село Томенарык
15 368,6
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
587 271,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
587 271,2
011
Развитие объектов культуры
200 787,5
Реконструкция здания сельского клуба "Тугискен" аульного округа Аккорган Жанакорганского района Кызылординской области
200 787,5
008
Развитие объектов спорта
386 483,7
Реконструкция центрального стадиона в кенте Жанакорган Жанакорганского района
347 812
Строительство тренажерной и стритбольной площадки в поселке Жанакорган Жанакорганского района

1 946
Сунақата елді мекеніндегі № 194 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
2 045,8
Келінтөбе елді мекеніндегі № 192 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
2 058,1
Бірлік елді мекеніндегі № 55 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
1 905
Сүттіқұдық елді мекеніндегі Б. Аралбаев атындағы № 52 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
1 986,9
Қожамберді елді мекеніндегі № 162 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
2 045,5
Аққұм елді мекеніндегі № 221 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
1 826
Қосүйеңкі елді мекеніндегі № 161 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
1 986,5
Акжол елді мекеніндегі № 196 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
2 177,1
Құттықожа елді мекеніндегі № 164 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
1 986,5
Түгіскен елді мекеніндегі № 209 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
2 099,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
40 160
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
40 160
Сунақата елді мекенін ауыз сумен толық қамтамасыз ету мақсатында жоба-сметалық құжатын әзірлеу үшін
12 928,4
Еңбек елді мекенін ауыз сумен толық қамтамасыз ету мақсатында жоба-сметалық құжатын әзірлеу үшін
7 995,7
Екпінді елді мекенін ауыз сумен толық қамтамасыз ету мақсатында жоба-сметалық құжатын әзірлеу үшін
3 867,3
Төменарық елді мекенін ауыз сумен толық қамтамасыз ету мақсатында жоба-сметалық құжатын әзірлеу үшін
15 368,6
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
587 271,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
587 271,2
011
Мәдениет объектілерін дамыту
200 787,5
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы, Аққорған ауылдық округіндегі "Түгескен" ауылдық клубы ғимаратын қайта жаңғырту
200 787,5
008
Cпорт объектілерін дамыту
386 483,7
Жаңақорған кентіндегі орталық стадионға қайта жаңғырту
347 812
Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентінде тренажерлық және стритболдық аланының құрылысы

19 565,4
Строительство тренажерной и стритбольной площадки в населенном пунктеТугискен Жанакорганского района
19 106,3
9
Топливно - энергетический комплекс и недропользование
70 440
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
70 440
036
Развитие газотранспортной системы
70 440
Строительство (подводка) внутри квартальных сетей газопровода в поселке Жанакорган Жанакорганского района
70 440
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
13 795
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
13 795
010
Развитие объектов сельского хозяйстваv
13 795
Строительство скотомогильника (биотермической ямы) на территории сельского округа Томенарык Жанакорганского района
6 878,3
Строительство скотомогильника (биотермической ямы) на территории сельского округа Жанарык Жанакорганского района
6 916,7
13
Прочие
537 853
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
537 853
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
537 853
Строительство сервисной линии подводки водопровода к жилым домам кента Жанакорган Жанакорганского района
495 160
Софинансирование проекта "Строительство сервисной линии подводки водопровода к жилым домам кента Жанакорган Жанакорганского района" из областного бюджета
38 881
Софинансирование проекта "Строительство сервисной линии подводки водопровода к жилым домам кента Жанакорган Жанакорганского района" из районного бюджета
3 812

19 565,4
Жаңақорған ауданы Түгіскен елді мекенінде тренажерлық және стритболдық аланының құрылысы
19 106,3
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
70 440
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
70 440
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
70 440
Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентіндегі кварталішілік газ тарату (жеткізу) жүйелерінің құрылысы
70 440
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
13 795
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
13 795
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
13 795
Жаңақорған ауданы Төменарық ауылдық округі аумағынан мал қорымы (биотермиялық шұңқыр) құрылысы
6 878,3
Жаңақорған ауданы Жаңаарық ауылдық округі аумағынан мал қорымы (биотермиялық шұңқыр) құрылысы
6 916,7
13
Басқалар
537 853
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
537 853
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
537 853
"Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентінің тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу сервистік желісін салу" жұмыс жобасы
495 160
"Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентінің тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу сервистік желісін салу" жұмыс жобасын облыстық бюджеттен қоса қаржыландыру
38 881
"Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентінің тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу сервистік желісін салу" жұмыс жобасын аудандық бюджет есебінен қоса қаржыландыру
3 812