О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 411 "О бюджете сельского округа Жайылма на 2020-2022 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 9 октября 2020 года № 509. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 октября 2020 года № 7742. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пункта 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганского районного маслихата РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 411 "О бюджете сельского округа Жайылма на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7191, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 21 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жайылма на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответсвенно, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 86 485 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 274 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала - 0;
поступления трансфертов – 85 211 тысяч тенге;
2) затраты – 86 485 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0:
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0:
приобритение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0;

"Жайылма ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 411 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 509 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қазанда № 7742 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабынының 4-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жайылма ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 411 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7191 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 21 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жайылма ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 86 485 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 274 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0;
трансферттердің түсімі – 85 211 мың теңге;
2) шығындар – 86 485 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;

7) используемые остатки бюджетных средств – 0.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LІI сессии Жанакорганского районного маслихата С. Оразгелдиев
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Е. Ильясов
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата

7) бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының кезектен тыс LIІ сессиясының төрағасы С. Оразгелдиев
Жаңақорған аудандық мәслихат хатшысы Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық маслихатының