О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата № 415 от 30 декабря 2019 года "О бюджете сельского округа Суттикудык на 2020-2022 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30 ноября 2020 года № 564. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 декабря 2020 года № 7822. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 415 "О бюджете сельского округа Суттикудык на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7141, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 14 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет сельского округа Суттикудык на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующим объеме:
1) доходы- 168 106 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления- 2 482 тысяч тенге;
неналоговые поступления- 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов- 165 624 тысяч тенге;
2) затраты– 169 543,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0:
бюджетные кредиты- 0;
погащение бюджетных кредитов- 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами- 0:
приобритение финансовых активов- 0;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0;
5) дефицит (профицит) бюджета-0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0;
7) используемые остатки бюджетных средств – 1220,8 тысяч тенге;

"Сүттіқұдық ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 415 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 564 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 желтоқсанда № 7822 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сүттіқұдық ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 415 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7141 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 14 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сүттіқұдық ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 168 106 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 482 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 165 624 мың теңге;
2) шығындар – 169 543,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
7) бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары- 1220,8 мың теңге;

8) возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов – 216,6 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к натоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LV сессии Жанакорганского районного маслихата Р. Кутибаев
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Е. Ильясов
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 ноября 2020 года № 564
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2019 года № 415
Бюджет сельского округа Суттикудык на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

8) пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару – 216,6 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2.Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының кезектен тыс LV сессиясының төрағасы Р. Кутибаев
Жаңақорған аудандық мәслихат хатшысы Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 30 қарашасы
№ 564 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсаны
№ 415 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Сүттіқұдық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР