О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №378 "О бюджете сельского округа Айдарлы на 2020-2022 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 18 марта 2020 года № 398. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 марта 2020 года № 7314
В соответствии со статьей 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 378 "О бюджете сельского округа Айдарлы на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7092, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 09 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Айдарлы на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 81525 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1054 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80471 тысяч тенге;
2) затраты – 81525 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – -0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств - 0;".

"2020–2022 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №378 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 398 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 наурызда № 7314 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 – 2022 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 378 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7092 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81525 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1054 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 80471 мың теңге;
2) шығындар – 81525 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0, мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатарының пайдаланылатын қалдықтары – 0;".

Приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Ж. ЕМБЕРГЕНОВ
Секретарь Сырдарьинского
районного маслихата
Е. Әжікенов
Приложение 1 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 398
Приложение 1 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 378
Бюджет сельского округа Айдарлы на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

Аталған шешімнің 1, 2, 3 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Ж. ЕМБЕРГЕНОВ
Сырдария аудандық мәслихат хатшысы Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 398 шешіміне 1-қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсаны № 378 шешіміне 1-қосымша
Айдарлы ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кішісыныбы
Атауы