О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №369 "О бюджете сельского округа Когалыколь на 2020-2022 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 16 сентября 2020 года № 426. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 сентября 2020 года № 7656. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 369 "О бюджете сельского округа Когалыколь на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7085, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 9 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Когалыколь на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 138 061 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8934 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 129 127 тысячи тенге;
2) затраты – 141 454 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – - 3393 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3393 тысяч тенге;
поступление займов -0;
погашение займов –0;
используемые остатки бюджетных средств – 3393 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

"2020-2022 жылдарға арналған Қоғалыкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №369 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 426 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 қыркүйекте № 7656 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiнің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Қоғалыкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 369 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7085 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Қоғалыкөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 138 061 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8934 мың теңге;
трансферттер түсімі – 129 127 мың теңге;
2) шығындар – 141 454 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3393 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3393 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3393 мың теңге".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Сырдарьинского районного маслихата Д. Ералиев
Секретарь Сырдарьинского районного маслихата Е. Әжікенов
Приложение к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 16 сентября 2020 года № 426
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 27 декабря 2019 года № 369
Бюджет сельского округа Когалыколь на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Сырдария аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы Д. Ералиев
Сырдария аудандық мәслихат хатшысы Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2020 жылғы 16 қыркүйегі
№ 426 шешіміне қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсаны
№ 369 шешіміне 1-қосымша
Қоғалыкөл ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы