О внесении изменения в постановление акимата Сырдарьинского района от 9 декабря 2019 года № 270 "Об установлении квоты рабочих мест на 2020 год"
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 26 октября 2020 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 октября 2020 года № 7753
Тереңөзек кенті поселок Теренозек
О внесении изменения в постановление акимата
Сырдарьинского района от 9 декабря 2019 года № 270
б установлении квоты рабочих мест на 2020 год"
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сырдарьинского района от 9 декабря 2019 года № 270 "Об установлении квоты рабочих мест на 2020 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7029 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 23 декабря 2019 года) следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сырдарьинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Должность
ФИО

"2020 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сырдария ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 270 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қазандағы № 241 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қазанда № 7753 болып тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сырдария ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 270 "2020 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7029 нөмірімен тіркелген және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 23 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Сырдария ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария ауданының әкімі Т. Дуйсебаев
Сырдария ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 26 қазаны № 241
қаулысына қосымша
Сырдария ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 270
қаулысына 2-қосымша
2020 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
(адам)
Квотаның көлемі
(%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Шаған Жер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
252
0,4
1