О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 379 "О бюджете сельского округа Жетиколь на 2020 - 2022 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 17 ноября 2020 года № 454. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 ноября 2020 года № 7797. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 379 "О бюджете сельского округа Жетиколь на 2020 - 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7088, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 9 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жетиколь на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 41640 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1120 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40520 тысяч тенге;
2) затраты – 41640 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – - 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
поступление займов - 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2020 – 2022 жылдарға арналған Жетікөл ауылдық округінің бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 379 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 қарашадағы № 454 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қарашада № 7797 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiнің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 – 2022 жылдарға арналған Жетікөл ауылдық округінің бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 379 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7088 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Жетікөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41640 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1120 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 40520 мың теңге;
2) шығындар – 41640 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 0".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Сырдарьинского районного маслихата Д. Ералиев
Исполняющий обязанности секретаря Сырдарьинского районного маслихата С. Каюпов
Приложение к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 17 ноября 2020 года № 454
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 27 декабря 2019 года № 379
Бюджет сельского округа Жетиколь на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Сырдария аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы Д. Ералиев
Сырдария аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы С. Каюпов
Сырдария аудандық мәслихатының
2020 жылғы 17 қарашасы
№ 454 шешіміне қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 379 шешіміне 1-қосымша
Жетікөл ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

051
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
165
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
Поступления от продажи финансовых активов государства
5. Дефицит бюджета (профицит)
6.Финансирование дефицита бюджета (использование профицита)

051
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
165
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)