Об установлении квоты рабочих мест на 2021 год
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 8 декабря 2020 года № 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 декабря 2020 года № 7873. Утратило силу постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 23 сентября 2021 года № 255
Сноска. Утратило силу постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 23.09.2021 № 255 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2021 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 271 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 7873 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 23 қыркүйекте № 255 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 23.09.2021 № 255 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8), 9) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состояших на учете службы пробации, для трудоустройства освобожденных из мест лишения свободы, для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2021 год согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сырдарьинского района.

1. 2021 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Сырдария ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Сырдарьинского района Т. Дуйсебаев
Приложение 1 к постановлению
Акимата Сырдарьинского района
от 8 декабря 2020 года № 271
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников
(человек)
Размер квоты
(%) от списочной численности работников
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Сырдарьинский районный дом культуры "Сырдарьинского районного отдела культуры и развития языков"
49
2
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "УГЛЕСБЫТ"
15
6,6
3
Индивидуальный предприниматель "Омарова"
10
10
4
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жардем"
20
5
5
Товарищество с ограниченной ответственностью "имени МАДИ ХАДЖИ"
240
0,4
6
Индивидуальный предприниматель "Би Ана"
10
10
7
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Амангельды" Сырдарьинского района
21
4,7
Приложение 2 к постановлению
Акимата Сырдарьинского района
от 8 декабря 2020 года № 271
Квота для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников(человек)
Размер квоты
(%) от списочной численности работников
1
Производственное отделение по эксплуатаций локальных систем водоснабжения Сырдарьинского района филиала "Объединенная дирекция строящихся предприятий "Арал" Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Нуринский групповой водопровод" Комитета по водным ресурсам Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
50
2
Приложение 3 к постановлению
Акимата Сырдарьинского района
от 8 декабря 2020 года № 271
Квота для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников
(человек)
Размер квоты (%)от списочной численности работников
1
Коммунальное государственное учреждение "Сырдарьинский районный отдел образования"
40
2,5

3. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария ауданының әкімі Т. Дуйсебаев
Сырдария ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 8 желтоқсаны
№ 271 қаулысына 1-қосымша
2021 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны(адам)
Квотаның көлемі(%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
1
"Сырдария аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Сырдария аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
49
2
2
"УГЛЕСБЫТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
15
6,6
3
"Омарова" жеке кәсіпкері
10
10
4
"Жәрдем" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
20
5
5
"МАДИ ҚАЖЫ атындағы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
240
0,4
6
"Би Ана" жеке кәсіпкері
10
10
7
"Аманкелді ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
21
4,7
Сырдария ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 8 желтоқсаны
№ 271 қаулысына 2-қосымша
2021 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны(адам)
Квотаның көлемі(%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
1
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Су ресурстары комитеті "Нұра топтық су құбыры" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Арал" салынып жатқан кәсіпорындардың бірлескен дирекциясы" филиалының Сырдария ауданының оқшау сумен жабдықтау жүйелерін пайдаланушы өндірістік бөлімшесі
50
2
Сырдария ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 8 желтоқсаны
№ 271 қаулысына 3-қосымша
2021 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
(адам)
Квотаның көлемі(%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
1
"Сырдария аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
40
2,5