Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Шиелийскому району на 2020 год
Постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 5 марта 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 марта 2020 года № 7271. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Шиелі ауданы бойынша 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 наурыздағы № 5 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 наурызда № 7271 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: