О признании утратившим силу решения Шиелийского районного маслихата от 11 февраля 2016 года №50/3 "Об утверждения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 25 июня 2020 года № 55/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 июня 2020 года № 7536
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шиелийского районного маслихата от 11 февраля 2016 года № 50/3 "Об утверждении Правил проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5394, опубликовано в газете "Өскен Өңір" от 16 марта 2016 года и информационно-правовой системе "Әділет" от 20 апреля 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Шиелийского районного маслихата К. Шәукебаев
Cекретарь Шиелийского районного маслихата Б. Сыздық

"Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізудің Қағидаларын бекіту туралы" Шиелі аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 11 ақпандағы № 50/3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 55/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 маусымда № 7536 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 ақпандағы № 50/3 "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізудің Қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 5394 нөмірімен тіркелген, 2016 жылы 16 наурызда "Өскен Өңір" газетінде және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 20 сәуірде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Шиелі аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы К. Шәукебаев
Шиелі аудандық мәслихат хатшысы Б. Сыздық