О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 49/2 "О бюджете поселка Шиели на 2020-2022 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 6 октября 2020 года № 60/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 октября 2020 года № 7693. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 49/2 "О бюджете поселка Шиели на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7066, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 6 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Шиели на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 996 345,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 112 575 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 298 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 883 472,3 тысяч тенге;
2) расходы – 1 019 228,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 73 238,1 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 73 238,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 22 883,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –22 883,1 тысяч тенге;
поступление займов – 73 238,1;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 22 883,1 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Шиелі кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 49/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қазандағы № 60/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қазанда № 7693 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес, Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шиелі кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 49/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7066 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 6 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шиелі кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 996 345,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 112 575 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 298 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 883 472,3 мың теңге;
2) шығындар – 1 019 228,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 73 238,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 73 238,1мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22 883,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 22 883,1 мың теңге;
қарыздар түсімі –73 238,1 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 22883,1 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.