О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 49/10 "О бюджете сельского округа Иркуль на 2020-2022 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 6 октября 2020 года № 60/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 октября 2020 года № 7698. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 49/10 "О бюджете сельского округа Иркуль на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7110, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 10 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Иркуль на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 135 960 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3 020 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 132 940 тысяч тенге;
2) затраты - 296 345,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 2 057 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 057 тысяч тенге;
поступление займов - 158 328,6 тысяч тенге;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 057 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Иіркөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 49/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қазандағы № 60/10 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қазанда № 7698 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Иіркөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 49/10 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7110 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 10 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Иіркөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 135 960 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 020 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 132 940 мың теңге;
2) шығындар - 296 345,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2 057 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 2 057 мың теңге;
қарыздар түсімі - 158 328,6 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 2 057 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Шиелийского районного маслихата М. Салқынбаев
Cекретарь Шиелийского районного маслихата Б. Сыздық
Приложение к решению
Шиелийcкого районного маслихата
от 6 октября 2020 года №60/10
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 27 декабря 2019 года №49/10
Бюджет сельского округа Иркуль на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шиелі аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы М. Салқынбаев
Шиелі аудандық мәслихат хатшысы Б. Сыздық
Шиелі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 6 қазаны
№60/10 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№49/10 шешіміне 1-қосымша
Иіркөл ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы